Tonerin Ekonomiye Etkisi

Tonerin Ekonomiye Etkisi

Her sektörün olduğu gibi tonerin de ekonomimize ciddi bir etkisi söz konusudur. Belki büyüklük olarak değil ama alternatifi olması açısından oldukça önemli bir durum söz konusudur. Aslında toner dolumu burada belirleyici bir durum söz konusudur. Çünkü tonerin alternatifi toner dolumudur. Üstelik toner dolumu kendi imkanlarımızla yapılmaktadır. Oysa toner dolumu yurtdışında gelmektedir. Yani toner dolumu milli sermaye oysa sıfır toner ise ihracattır.

Peki size bu aşama da sorarım kendi imal ettiğimiz bir şeyi mi kullanmak daha mantıklıdır. Tabi ki kendi imalatımız olan toner dolum daha mantıklı gözükmektedir. Bize göre gerekmiyorsa sıfır toner almak her açıdan zararlı bir durum. En büyük zarar ise gerek kullanıcı gerekse ülke ekonomimize zararıdır. Yani siz her bir sıfır toner aldıkça dışarıya para gitmektedir. Oysa siz her bir toner dolumu yaptırdıkça para ülkemizde kalacaktır. Kısaca olaya şöyle diyebiliriz her bir toner dolumu ülkemize faydadır.

Bunların yanı sıra kişi bazlı olaya yaklaşacak olursak ortalama bir toner dolumu 25 – 30 TL den başlarken en düşük sıfır toner en düşük 100$ civarındadır. Yani 200TL den bahsedilmektedir. Peki neden bu kadar farklı bir rakam ödeyelim. Cevabı basit aslında sizin fazla paranız varsa o zaman başka. Aksi halde kesinlikle kimse fazla para ödemek istemez. Burada sadece önemli olan durum delta toner gibi kaliteli toner dolumu yapan bir firma olması gerekmektedir.

Siz her seferinde sıfır toner kalitesinde eğer istediğiniz kaliteyi alıyorsanız ortada hiçbir sorun kalmayacaktır. Sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan söz konusu olan fazla ödemenize gerek kalmadan ve sıfır toner ile aynı kalitede baskı kalitesi üstelik sıfır tonerden çoğu zaman (bazı tonerler demo olarak gelebilir bu da tam dolu olmadığı anlamına gelir) daha fazla çıktı alabiliyorsanız neden daha fazla ödeyesiniz ki.

Delta toner sektöründe bir numara olarak hizmetlerine her geçen gün daha da yenilikçilik katarak devam etmektedir. Sıfır toner ayarında toner dolum garantisi sunan kaç tane toner dolum firması mevcut. Size toner dolum sonrası destek veren her firma gibi delta toner de sizlere destek olmaktan kıvanç duymaktadır.

Bu yazı Kartuş Dolumu, Muadil Toner, Samsung Toner Dolumu, Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir