Toner Öz Bilgi

Toner Dolum Hikayesi

Toner dolumu bir çok firma yapmaktadır ama hangi firma hakkıyla hangi firma kalitesiz hangi firma problem yaşatmaz.Delta toner kurulmasından buyana binlerce toner dolumu yapıp sizlere teslim etmiştir ve en ufak problemleri bile hani olur demeden çözmüş ve çözmeye devam edeceğiz. Mesela bir firmanız var ve yaklaşık 100 adet boş toneriniz mevcut ve toner dolum firmasıyla anlaşıyorsunuz ve tonerlerinizi dolum firmasına yolluyorsunuz.Tonerleriniz dolum görüp elinize ulaştığını var sayalım ve birkaç tonerin problemli olduğunu tespit ettiniz ve toner dolum firmasını  arayıp durumu anlattınız oda size abi biz 100 adet toner doldurduk olur o kadar ondan ne olacak gibi bir cevap alırsınız ama bu Delta tonerde bu durum geçerliliği yoktur ve olmayacaktır bizi aradığınızda size kuryemizi yollayıp sorunlu tonerleri sizden teslim alıp tekrardan dolum yaparız veya problemli olan parçalarını yenileriyle değiştirip sorunu gidermeye çalışırız hatta kesinlikle gideririz.

Peki ya bizden öyle bir cevap alsaydınız ne düşünürdünüz bu firma ne toner dolumun dan anlıyor nede hizmetten anlıyor ve bir dağa tonerinizi bize teslim etmezdiniz yeni bir toner dolum firmasıyla anlaşırdınız ama bizde bu gibi bir durum yaşamanız söz konusu bile olamaz ve olmayacaktır bizde hemen anında olaya müdahale edilir ve arıza yapan tonerler sizlerden alınır ve tekrar kontrol edilir. Kontrol etmekten çok biz kendi hatamızı ararız  çünkü eğer biz bu işi yapıyorsak müşterilerimize en iyi hizmeti ve her toner dolum da hiçbir  problem yaşamanız için açıklarımızı kontrol ederiz ve tespit ettiğimiz her açığı kapatır ve dağa iyi hizmetler için çalışırız, çalışıyoruz ve çalışacağız.

Toner dolumun da bir çok konu önemlidir toner dolum kalitesi kadar toner teslim etme süresi de bir o kadar önemlidir.O yüzden bizde kuryemizi genç ve dinamik seçerek hızlı kurye avantajı sağladık ortalama bir toner sizlere aynı gün içerisinde doldurulup teslime hazır hale getirilip teslim ediyoruz ve buda çok büyük bir artı olarak göze çarpmaktadır.

Tabi toner dolumu da bir o kadar önemli bir konu hızlı teslim etmek önemli fakat toner dolum kalitesi de ondan bir hayli dağa fazla dikkat edilmesi gereken bir konu.Biz toner dolum konuda teslimat konusunda çok iyi yerlerdeyiz ve olmaya devam edeceğiz her zaman bir sonraki hedefimizi yükselterek ilerleyeceğiz çitayı her gün biraz dağa yukarı taşıyarak hizmet anlayışımızı geliştiriyoruz tamamen memnun kalmanız ve kalitemizden yararlanmanız için bu yolda hep sizinle olacağız.Toner dolumu basit bir işlem gibi dursa da pekte öyle değil bizde işin içine girdiğimizde anladık farkına vardık.Bu iş hiç basit değil ve ciddiye alınmasa doğa bilecek sonuçlarında farkındaydık ve hizmetimizi hep yukarda tutmaya çalıştık  o yüzden ve devam edeceğiz.

Genel sorunlardan bazıları müşterilerimize göre toner dolum gördüğünde yazıcımı bozar mı yada performansını düşürür mü  endişesi görmekteyiz bu işi hakkıyla eğitimli insanlarla yapan ve yedek parçalarını  kaliteli tozlarını kaliteli seçen bir firma yaparsa her hangi bir sıkıntı yaşamazsınız.Delta toner bu işte gerçekten aşmış gibi gözüküyor toner dolumu hiç bu kadar kolay olmadı sizler için ve kaliteli bir telefonunuzla açık adresinizi veriyorsunuz tonerinizi kısa zaman içersinde sizden alınıyor ve toner dolum görerek sizlere teslim ediliyor Delta toner çok iyi çalışan bir firma ve toner dolumun da en güvenilmesi gereken firmalardan en baş sırada yer alması gerekir. Bu konuda orası biraz tartışılır  ama biz bu iş’te  gerçekten ola bilecek en iyi hizmet ve kaliteyi sizlere sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz.

 

Kim derki toner dolumu yapmaktansa sıfır toner alıp hem yazıcımı riske atmam hem de yazıcım bozulmadığından cebimde param kalır evet biz zamanlar bazı firmalar insanları deyim yerinde ise kalitesiz ürünlerini satarak piyasaya sürmüşler ve böyle bir yargı çıkmış ortaya.Ama biz bu işi öyle bir seviyede yapıyoruz ki toneriniz sıfırdan farksız gibi çalışır hem de paranız cebinizde kalır. Toner dolumu gerçekten iyi kalitede yapılmazsa çok fazla sonuç çıkara bilir ve bunu da kimse isteyeceğini sanmam kim derki bir problem çıksa da şunla bir uğraşarak zamanımızı harcasak hem zamanımızı çalar hem da paramızı diye düşünen yoktur.Delta toner de problem yaşamanıza imkan verilmez yaşasanız bile sizlere hemen destek verilir ya toneriniz problemleri çözmeye yardımcı oluruz yada toneri sizden alıp kontrole tabi tutarız.

Delta toner , toner dolumu sizler  için son derece basit  bir hale getirmiştir. Bir telefonunuzda sizlerin tonerini alıp firmamıza getirip dolumu yapıp teslim hale getirip sizlere teslim ediyoruz sizin oturduğunuz yerden kalkmanıza daği gerek yok.Toner dolum kalitesi çok önemli olmasına rağmen pekte bazı firmalar günü birlik dolum yaparak tonerlerinizi dolumlar yapmaktadır. Delta toner de toner dolumun da alacağınız kaliteyi başka bir firmada bulma şansı yok denecek kadar azdır dolum gören tonerler sıfır gibi çalışır ve hiçbir problem arıza çıkarmamaktadır. Delta tonere toner dolumu hakkıyla yapan bir firma bu işe yatırım yapmış bir firma sizlere hizmeti hep devam edecek olan bir firma.

Şimdi toner dolum malzemeleri genelde model model ayrılmaktadır. Mesela biz altından örnek  verelim altın 14 ayardan başlayıp 24  ayara kadar varan bir kalitesi  vardır. Toner dolum malzemeleri, yedek parçası,toz u ,drum u gibi malzemelerin de kalitesine göre ayrılmıştır her zaman ki gibi kaliteli olan kalitesiz olandan dağa fazla maliyetli olduğu için dağa pahalı olması biz malzemelerimizi en iyi yerlerden en kaliteli malzemeler seçiyoruz ve hizmetinize sürüyoruz. Delta toner  toner dolumu gerçekten bu işi ciddiye almış ve bu konuda profesyonelleşmiş bir kurum olarak çalışmaktadır ve hizmetini hep dağa yukarı taşımak için dağa da çok çalışacaktır.Kim toner dolumu yerine sıfır toner alıyorsa o bize dağa tonerini dolum yaptırtmamıştır.

Doğru malzeme kullanmak kaliteli parçalar kullanmak pekte firmaların işine gelmez çünkü ne kadar kalite o kadar düşük kar marjı bunu düşünerek malzemelerini, tozlarını, yedek parçalarını  kalitesini düşük tutarak kar marjını yüksek tutmak ister her firma ama bu Delta toner’de geçerliliği olan bir durum değil tabi ki de bizde kar marjına bakılmadan yani ne kadar kar etmişiz az ediyoruz biraz kısalım gibi bir durum olamaz olmayacaktır . Delta  toner’de sizlere kaliteli malzemeleri uygun fiyata karımızı oldukça düşük tutarak sizlere maddi yönden de rahatlatmak ve kalitemizle de memnun kalmanızı bekliyoruz.Toner dolum işini  biz ya   çok abarttık yada insanlarımız çok küçümsedi biz bu işe yatırım yaparak profesyonel tesisler kurduk fakat bazı firmaları da görüyoruz merdiven altı tabiri ile çalışıyorlar .

Delta toner toner dolumu nu yapmak için bu sektöre yatırımlar yapmış bir kurum bu işte profesyonelleşmiş eğitimli kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.Kimi firmalar bir tezgahın  üstünde elinde sanki inşaat firmasına ait malzemelerle dolum yapmaya çalışıyor zaten bu gibi yerlerde dolum yapılınca toner dolumu gören toner sizlere problemler çıkarıyor zaten bir müşteri böyle bir yere dolumu 1 kez yaptırtarak 2. Dolumu dağa kapsamlı araştırdıktan sonra    bir yer bulup orada devam ediyorsa tabi oda basit bir yer değilse anlaşılacak üzere     toner dolumu basit görülse de aslında son derece problemli bir iş olarak göze çarpmaktadır.Delta toner, toner dolum işini son derece kaliteli bir hizmetle sizlere sunmaktadır.

Toner dolumu problemli bir iş olması bizler için , toner dolumu işini hiçbir zaman kolay bir iş olarak görmedik toner dolumu hiç olmadığı kadar profesyonel yaklaşmış dolum yaptığımız tonerlere son derece hassasiyetimizi yüksek tuttuk. Müşterilerimiz bizden genellikle hızlı servis kaliteli hizmet beklemektedir bizde de bunu  karşılıya bilecek alt yapımız var ve olmaya devam  edecek  sizlere hizmet verdiğimiz  sürece.  Toner dolumu hakkıyla yapılmadığı taktir’de çıkacak sonuçlar gerçekten sizleri yoracak hem de cebinize zarar verecek tarzda olacak bir iş. O yüz den biz tonerini teslim eden kişiler  toner dolumu gerçekten hakkıyla yapıldıklarına inana bilirler. Biz bu işi hep dağa iyi yapacağız.

 

Toner dolumu gerçekten basit olmayan bir iş biz  toner dolumu yaparken yüzde yüz garanti veriyoruz. Ve dolum sonrası için memnun kalmazsanız tonerinizi yine sizden teslim alıp nerde ne arızası var ve sizin şikayetlerinizi dinleyip o sorunları çözüyoruz tabi ki de pekte bizde problem yaşamanız mümkün değil bu standart da sizlere bir sıkıntı vermeyeceğimizi biliyoruz çünkü toner dolumun da son derece profesyonelleşmiş bir at yapımız var ve size hizmet vermeye hazır eğitimli çalışanlarımızla memnuniyetiniz için çalışmaktayız.Delta toner , toner  dolum işini her türlü yazıcı tonerini dolum yapa bilecek   alt yapıya sahiptir ve sizin memnuniyetiniz için hep çalışacağız.Toner dolumu hakkıyla yapıldığında renkler renktir.

Delta toner olarak sizlere bir çok hizmet veriyoruz ve vereceğiz . Toner dolumu bir çok firma tarafından yapılmaktadır ama hangi firma ne şekilde hizmet verdiği pekte belli değildir.Delta toner toner dolumu konusunda son derece ilerlemiş kendisini aşmış bir firmadır. Toner dolumu yaptırdığınız tonerleriniz hiçbir problem yaşamazsınız hem de hızlı servisi ile sizlere hizmeti verir ve toner dolumu gören toneriniz  sıfır gibi çalışır her hangi bir problem yaşamadan tonerinizi kullanırsınız. Toner dolumun da kullanılan malzemenin önemi çok büyük eğer toner dolumun da hakkı verilmeden iş yapılırsa sizlere yaşatacak bir çok sorunla karşılaşırsınız. Delta toner de toner dolumu gören her tonerde hiçbir problem yaşamazsınız ve son derece iyi verim alırsınız tonerinizden.

Cip’ lerden söz etmek gerekirse kaliteli bir cip’le kalitesiz arasında ne farklılık ola bilir diyeceksiniz toner dolum gördükten sonra mesela cip takıldı ve kuryeye teslim edildi bir süre sonra size ulaştı toneriniz tonerinizi yazıcınıza taktığınızda toneriniz boş yazısı gördünüz bu olay cip in kalitesini düşük olduğunu gösterir toner dolum gördüğü halde toner boş yazısı olmasının sebebi budur bazı ciplerde tonere göredir belli bir çıktı’dan sonra toner dolu bile olsa toner boş yazısı gösterir bunun nedeni fabrika çıkışı belli bir cıktı sayısına göre düzenlenmiş  olduğu cip’in sonuç olarak her şeyin kalitelisi uygun fiyatta bizde mevcuttur. Delta toner her zaman en iyi toner dolumu için sizlere sürekli hizmet verecektir.

Toner dolumun da toz da son derece önemli  bir malzemedir nede olsa toner dolum yapılırken tonerin yazıcıdan çıktılar almasını sağlayan bir elementtir. Yani ne kadar toz kalitesi yüksekse renkler bir o kadar canlı çıkar ve işinizi görmüş olursunuz biz toner dolumu yaparken en iyi malzemeleri sizlere uygun fiyatta birleştirerek sizlerin hizmetine sürdük. Çevremiz için toner dolumunu tercih etmeliyiz.  Bu işin kolaylıklarından faydalanmak varken neden cefasını çekesiniz ki. Toner doldurmak bir sanattır. Önemli olan kaliteli ve hızlı işlemler için bize ulaşınız. Elbette ki toner dolumu kadar önemli olan bir işlemde muadil tonerdir. Gerçi muadil toner çoğu zaman toner dolumuna eş değer olsa da delta toner gibi büyük firmalar bize sıfır ve orijinal tonerin birebir aynısı temin etmektedir.

Bu yazı Haberler, Kartuş Dolumu, Muadil Toner, Samsung Toner Dolumu, Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir