Toner Hakkında Küçük Bilgiler

Toner Dolumun da Olması Gerekenler

Bir çok firma bu işte uzmanlaştıklarını düşünse de aslında  bu işin iyisi oldukları söylenemez nedeni son derece basit aslında bu iş profesyonelleşmek her baba yiğidin harcı değil öncelikle alt yapınız son derece iyi ve son teknoloji ile eğitimli elemanlarda kaynaşması lazım bu da pek toner dolum firmalarında son derece nadiren karşılaşılan bir durum ama bizim için değil bizde her zaman kaliteyi hem ucuzca hem de iyi hizmeti görebilmeniz mümkün ve bu durum sürekli devam edecek bir durum.

Toner  dolum firmalarında genellikle yeni gelen müşteriye son derece iyi muamele ve kaliteli hizmet verilir bu ilerleyen zamanlarda kaliteyi her geçen dolumda bir tık dağa alta çekmeleri göze çarpar. Ama bizde bu ayrım yok ilk müşteride olsun eski müşteride olsun her zaman birinci sınıf bir hizmet ve kalite anlayışı ile dolumlarımızı yaparız. Çünkü bu işte bizi rakip firmalardan ayırması gereken özelliklerimiz olmalı mesela hızlı servisimiz bir telefonda sizlerin tonerinizi ayını gün içersinde alıp dolumu yapıp sizlere teslim etmemiz. Bir telefonda yani  Kısaca siz herhangi bir işlem yapmanız gerek yok ayağınıza kadar hizmet getirmektedir.

Peki her şeyi geçelim sizlere toner dolum malzemelerini birinci sınıf bir şekilde sunan Delta toner sizlere her şeyin her parçanın kalitesini sunarak sizlerin memnuniyetini için çalışmakta olan bir firma ama bunun yanında adi malları ve kalitesiz hizmet veren firmalar da var tabi bunların farkına varmanız için bizim hizmetimizden yararlandığınızda farkını görecek siniz ve hizmet nedir kelimesini anlayacaksınız . Birde  kartuşlar sürekli kullanılmadıkların da içerisindeki mürekkep olduğundan kartuş azgında problemler yaşaya bilirisiniz . Bu yazı yazarken yazmaya sebep olabilir. Aslında toner dolumu da kartuş dolumu gibi profesyonellik isteyen bir iştir. Kullanılan malzemeler yapılan işlemler çok önemlidir.  Mesela hp nin toner tozunu samsung da kullanmak doğru değildir. Bu durumda toner yine çalışacaktır ama baskı kalitesi ve sayısı değişebilir. Yani uygun toner tozu ve uygun miktarda olmak zorunda. Toner dolumu hassas bir iştir.

Toz kalitesi gerçekten çok önemli olmasına rağmen kalitesiz kullanmanın ne alemi var öyle değimli nede olsa çıktıları tonere doldurduğunuz toz vermektedir onu  kullanır toner ama bazı firmalar ordan buradan kırpıp kar marjımızı yüksek tutalım kaliteli mal satma sakta olur mantığı ile hareket  eden firmalarda var tabi ama bunun yanında kalitesini yüksek tutup bu işin hakkını veren firmalarda var hani ne kar etsem mantığında olmayan firmalarda var tabi ki de Delta toner toner dolumun da iyi işler çıkaran standardı yüksek  olan bir firmadır. Delta toner sizlere ücretsiz kurye hizmeti sunmaktadır. Delta toner Toner dolumun da kullanılan toner tozu ayrıca her marka ve modele göre farklı gramajlarda kullanılmaktadır.

Kimi firmalar bu işi bu kadar önemsemese de biz bu işi gerçekten önemseyerek ve işin hakkını vererek yapmaktayız şimdi dolum yeriniz merdiven altı tabiriyle elinde toner doldurmak için değil de dağa çok inşaat firmalarında kullanılan malzemeler olan bir firmalar var tabi ki de ama biz bu işi son derece kaliteli alt yapısı son derece gelişmiş malzemelerle ve kaliteli yedek parça ve tozlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Ama toner dolum işini bizim kadar işin içine düşmüş firma zor bulursunuz. Delta toner bu işin hakkını vererek her zaman sizlere hizmet vermeye devam edecek ve ediyor da hepte bu şekilde edecektir.Toner dolumu kalitemiz hep  yüksek olacak.
Kullanılan malzeme kaliteleri gerçekten bu sektörde tartışılır çünkü her işin bir  çakması veya kalitesiz bir ürünü çıkmış durumda mesela her orijinal bir telefonun piyasada çakmasını bulmak pekte zor değil aynı görünü yolar ama içlerini açtığınızda farkı fark ediyorsunuz ve pişman oluyorsunuz o telefonu aldığınıza toner dolumu da buna benzer aslında dışarıdan her firma güzel hoş görünür fakat toner dolum gördükten sonra fark edersiniz ki bu dolumun ne kadar kalitesiz ve ne kadar adi olduğunu fark edersiniz.Delta toner de bu durumu yaşamanıza imkan yoktur ve olamazda biz hizmet verdikçe.  Toner dolumu hiçbir zaman kolay bir iş gibi görmedik hep dağa iyi dolumlar için dağa çok çalıştık.

Firmalar bu işi  çocuk oyuncağı  gibi düşünse de biz bu işi elimizden geldiğince iyi bir şekilde yapıyoruz lakin rakip firmalar pekte önemsemeyerek bu işi yaptıklarından hakkını vererek çalıştıklarını söyleyemeyiz bu işi biz hakkımızla yapmasaydık biz zannetmiyoruz ki bu işte hep en yukarıları hedeflemekten çok günü birlik iş yapardık bize de bu yakışmazdı biz bu işi hep daha iyi nasıl nasıl kalitemizi hizmetimizi yükseltiriz diye düşünerek günler geçiriyoruz saatlerce çalışıyoruz sırf bu işte bu sektörde dağa iyi yerlere ve müşterilerimiz bizden memnun kalsın diye çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edecegiz.Delta toner insanlarımıza gerçekten dağa iyiyi dağa uygun düşük fiyatlara sizlere getirmektedir.

İyi malzeme ne kadar önemli olduğunu biliyoruz  ve toner dolumun da sizleri memnun bırakacak malzemeleri özenle seçiyoruz.Kalitemizi yukarıda tutmak belki karımızı düşüre bilir ama biz bunun derdin de değiliz biz iyi hizmet nasıl verilir ve müşterilerimize nasıl dağa iyi bir sistemde ulaştıra biliriz derdindeyiz hep bu felsefede olduk.lakin gel görelim ki bazı rakip  firmalar  pekte bu sistemde çalışmamakta aksine çok dağa rahat davranarak aynı anda dolum kalitesiniz de düşük tutuyorlar biz bu işi bu sektörü ciddiye aldığımız için her malzememiz artı çalışanlarımız ürün kalitemiz hep üst sınıfta tutuyoruz ve tutmaya devam edeceğiz lakin aynı şeyi rakip firmalar yapmakta değil onlarında kendi bileceği bir iş.

Genellikle bu işte doğru tozu kullanan firma sayısı pekte çok değil ama delta toner de doğru toz doğru bilgilerle toner dolumu yapmakta olan bir firmayız. Toner tozu doğru seçilmezse veya kalitesiz işe yaramaz denecek kadar düşük tozlar da var tabi piyasada ama bu gibi tozlar kesinlikle bizim kapımızdan içeri girmedi girmeyecektir ve girmesi de mümkün değildir.Delta toner toner dolumu nu en ince hassasiyetle en kaliteli malzemeleri ile büyük bir profesyonellikle bu işe gönül koymuş bir firmadır ve hep devam edecektir kimi firmalar pekte bu alışkanlığı olmasa da biz hep devam edeceğiz . Bu işi hakkini vererek çalışıyoruz.  Toner dolumu gerçekten ciddiye alınması gereken bir sektör ve bizde bunu yapmaktayız.

Cip’lerden söz etmek gerekirse ciplerin genel özelliği fabrika çıkışında belli bir çıkma kotası koyulmaktadır. Bu kota şu şekildedir mesela bir cip 1000 çıktı ile sabitlenir bu  cip e sahip olan yazıcı 1000 çıktıya ulaştığında toneriniz boş yazısını görürsünüz buda sizi yanılgıya sokar ve tonerinizin boş olduğunu düşünmeye sevk eder ve toner dolum yeri ararsınız doğal olarak fakat toneriniz içinde  nerdeyse yarısı bile dolu olsa o mesaj’ı yine verir çünkü o çıktıya sabitlenmiştir.Delta toner ciplerini kaliteli seçerek sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır genelde dolum yerleri cipleri değiştirmez toneri doldurup size geri yollar cip umurlarında değildir ama delta tonerde toner dolumu gören her toner bizim garantimiz altındadır ve cip iniz yenisi ile ücretsiz bir şekilde değiştirilir.

Toner dolumun da bir çok önemli nokta vardır örneğin toner dolum esnasında tonerinizin son derece iyi temizlenip doluma hazır hale getirilmesi lazım eğer temizlenmeyen bir toner sizlere problem yaşatacağını bildiğimizden toner dolumun da sizlerin çıktılarınızı dağa kaliteli almanız için sizlere dağa iyi hizmet vermek bizim görevimizdir. Biz tonerlerimizi dolum esnasında son derece titizlikle işliyoruz ve eğitimli çalışanlarımız tarafından dolumu yaptırtmaktayız.Delta toner de dolum gören her toner sizlere sıkıntı vermeden çalışacağı ve kalitemizden memnun kalma garantisi içinde sizlerin tonerlerinizi doldurmaktayız. Dolum gören her toner bizim garantimiz içine girer ve bu sözde değil gerçekten her dolum gören toner bizim için garantimize almış olduğumuz tonerlerimizdir.

Dolum gören her bir toner en ufak yerine kadar bilen.Her tonere farklı bir şekilde toz ayarının olduğunu bilen ona göre  dolum yapan  bir  firmayız.Zaten olması gerekende bu şekildedir.En büyük yanıldığımız şey toner dolumu hafife almak ve basit bir işlem olarak görmek.Mesela bir düşünün eğer sürekli bir şeyler yazdırıyor sanız toner dolumu sıkça yapacağınız anlamına geliyor demektir şimdi alt yapısı bu işe el verişsiz bir ortamda yaptırırsanız çıktılarınızda ki renklerin soluk ve kağıtlarda çizgiler olduğunu göreceksiniz.  Bu işi severek ve sürekli her geçen gün  kendimize bir şeyler katarak devam etmekteyiz ve bu böyle devam edecektir. Delta Toner kalitesini hiç düşürmeden hep yüksek kalite ile sizlere hizmet vermekte ve vermeye devam edecek.

Şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım toner dolumu gören tonerleriniz sizleri şüphe içersinde bırakır genel sorunlardan bazıları toner dolumu gören tonerim yazıcımı bozar mı eğer toneriniz bizde dolum görecek olursa yazıcınızın bozulma ihtimali yoktur çünkü bu işte en iyi parçaları en iyi tozları kullanmaktayız sizin her hangi bir şüpheniz olmasın.Toner dolumu temel malzeme ve kaliteli parçalarla son derece iyi bir şekilde yapıla bilir tabi birde deneyimli ve eğitimli bir de çalışanınız varsa kaliteli dolumlar sizleri beklemektedir ama bu dediğim maddeleri bir araya getirmek pekte kolay değildir çünkü bu işi benimseyen firmalar bunu yapmaktadır kısa günün karı olarak düşünen firmalar değil.

Toner dolumu keşke yukarıda anlatıldığı gibi kolay olsa diyeceksiniz. Ama bu kadar harika bir teknolojiye sahip olan lazer yazıcıların bu şekilde basit bir işlemle dolması size de biraz sakıncalı gelmedi mi. Gerçekten de lazer yazıcılar çok enteresan cihazlardır. Düşünün toner tozunu lazer ile ısıttığı kağıt üzerine yapıştırıp size çıktı olarak vermesi ne kadar güzel bir teknoloji. Kısaca toner dolumu oldukça profesyonellik isteyen hassas bir iştir. Kaliteli toner dolumları için kesinlikle kurumsal firmaları tercih ediniz. Delta toneri size kesinlikle tavsiye ederim. Aslında yazıcılar da bu durumda doğaya zarar verir diye düşünebiliriz. Kısmen haklıyız ama unutmamak gerekir ki yazıcı bir kez alınırken toner sürekli yenilenmeye ihtiyacı vardır. Yani lazer yazıcıyı yıllarca kullanırsınız ama toneri işinize göre sürekli yenilemeniz gerekmektedir

Peki bu malzemeler olmazsa ne olur. Hemen söyleyelim. Elbette ki toner dolumu yapılır. Ama burada mesele toner dolum değil kaliteli bir toner dolumu yapmak. Peki ne olur böyle toner dolumu yapmazsak. Bir kere kaliteli bir çıktı alamazsınız. Yani çıktınız üzerinde lekeler olabilir. Veya kararmalar olabilir. Sonrasında çıktı sayınız sağlıklı olmaz. Mesela normalde iki bin çıktı veren bir toner daha az çıktı verecektir. Yada lazer yazıcınız dahil etrafı batırabilirsiniz. Oysa kaliteli bir toner dolumu neredeyse orijinal toner dolum ayarında iş çıkartır. Hatta bazen orijinal tonerden daha fazla çıktı alırsınız. Mecidiyeköy de toner dolumu yapan firmaların başında delta toner gelmektedir. Sebebi ise bu işi gerçekten de hakkıyla yapıyor olmasıdır.

 

 

 

Bu yazı Kartuş Dolumu, Muadil Toner, Samsung Toner Dolumu, Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir