Toner Dolumunun Tarihçesi

Toner Dolumunun Tarihçesi

Elbette ki herkesin bildiği gibi toner dolumu  oldukça ekonomik bir işlemdir. Ancak sadece kişisel olarak algılanmamalı zira işin birde ülke ekonomisine etkisi söz konusu. Hani diyeceksiniz bir toner dolumunun ülke ekonomisine ne etkisi olacak diye. Aslında toner dolumu ciddi bir ekonomi sağlar. Çünkü herkes toner dolumu yapmazsa sıfır toner alırsa ne olur. Toner dolumunu tercih etmediğimiz zaman her seferinde sıfır toner almamanız demek ülke ekonomisine ciddi katkı demektir. Çünkü toner dolumu ülkemizde yapılan bir işlemdir. Bütün para ülkemizde kalır oysa sıfır tonerlerin hepsi de yurtdışında ithal edilmektedir. Bu da hali ile ülke ekonomisine götür demektir.

Hayatımızda artık vazgeçilmez bir yeri olan yazıcılar özellikle ofislerimizin vazgeçilmezidir. Burada önemli olan çoğu zaman işimizi ciddi anlamda etkileyen lazer yazıcıları tartışacağız. Genel olarak profesyonel yazıcıları saymazsak iki türlü yazıcı piyasada birincisi kartuşlu yazıcılardır. Bu yazıcılar genel olarak daha uygun fiyatadır.  Bu da çoğu zaman cazip gelmiştir bize. Ama eğer ayda en az otuz kırk sayfa çıktı alıyorsanız eğer lazer yazıcı size çok daha mantıklı gelecektir. Buna karşın kartuşlu yazıcılar zaman içerisinde eğer kullanmazsanız kartuşları donabilir veya akabilir. Sizde toner dolum sistemleri hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşınız.

Toner doldurmak size ve ülke ekonomimizin yanı sıra bu hizmeti veren firmanın da ekonomisini etkiler. Kısaca toner dolumun da herkes karlı çıkar. Gelecek nesillere daha iyi bir ortam için toner dolumunu tercih etmelisiniz. Sadece toner dolumunu tercih etmek de yetmez. Bunun yanı sıra bu işi profesyonel olarak yapan firmaları da tercih etmelisiniz. Delta toner bu konuda profesyonel bir çalışma yapmaktadır. Gerekli bütün altyapı ile size en uygun fiyata en iyi kalitede toner dolumu yapmaktadır.

Sizde kendi öz kaynaklarımızı kullanarak yapılan hizmetleri her zaman tercih etmelisiniz. Size kolaylıklarla hizmet sunmak için her şey düşünülmüştür. Daha fazlası için bize ulaşınız. Size en yakın toner dolum merkezi delta tonerdir. Paramız ülkemizde kalacaksa eğer o zaman size en iyi toner dolum hizmeti veren firmayı bulmanız gereklidir. Daha fazla renk kalitesi için delta toneri tercih ederek paramız ülkemizde kalmış olur. Kendimize bir iyilik yapalım ve toner dolumu için delta toneri tercih edelim.

Toner dolumun da süre kısmından kısaca bahsettikten sonra nasıl işlediğini de anlatalım. Genel olarak lazer yazıcınızdan toneri sökersiniz ve boş toneri toner dolumu yaptıracağınız firmaya götürürsünüz. Firmada toner dolumu için size saat yada gün verir gider alırsınız. Tekrar götürür lazer yazıcınıza toneri takarak denersiniz. Çoğu zaman sorunlar olabilmektedir. Özellikle kaliteli olmayan çıktılar konusunda. Siz toner dolumun dan sonra firmayı ararsınız ben taktım toneri ama silik çıktı alıyor yada çizgiler oluştu gibi. Firmanın cevabı bellidir. Artık toneriniz ölmüş siz yeni toner almanız gerekiyor gibidir.

Bir telefonla  lazer yazıcınıza toner dolumu yaptırabilirsiniz.  Bir toner dolum firmasından çok daha fazlası. Delta toner muadil toner ve toner dolumualanlarında profesyonel çözümler sunar.

Toner dolumu ve muadil toner hizmetleri bizde sorulur. Garantili toner dolumu ile sıfır tonere mecburiyeti ortadan kaldırılmıştır.  Toner doldurmak profesyonellik isteyen bir iştir. Daha fazla çıktı daha kaliteli toner dolum hizmeti daha uygun fiyata. İşimiz sadece toner dolumudur.  Artık toner doldurmak kesinlikle sizin için sorun olmayacak. Daha fazla çıktı için toner dolumunu tercih etmelisiniz.

Bütün marka lazer yazıcıların profesyonel olarak toner dolumları delta tonerde. Size yorulmayın biz hallederiz. Evinizde veya işinizdeki en ekonomik lazer yazıcıları size sağlıyoruz.  Bir kere değil yıllarca size eşlik edecek lazer yazıcılar için bizi tercih etmelisiniz. Size en iyi toner dolum hizmetini sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Toner doldurmak ciddi bir iştir.

Toner doldurmanın en hassas noktası kaliteli malzeme kullanmaktır. Buna ek olarak hangi model ve marka ise ona göre toner tozu kullanmalısınız. Sonrasında temiz yani hijyenik bir toner dolumu yapmalısınız. Bunları bir arada bulabileceğini firma delta tonerdirDelta toner size garantili toner dolum hizmeti sunar. Ayrıca size ücretsiz kurye ile de hizmet etmekten kıvanç duyar. Delta toner olarak size yıllarca gidecek toner dolumları gerçekleştiriyoruz. Söz konusu toner dolumu ise gözünüz arkada kalmasın. Renklerin doğallığını delta toner ile yaşayın. Muadil tonerden daha avantajlı olan toner dolumudur.

Kaliteli bir firmada toner dolumu  yaptırarak sıfır toner kalitesinde çıktı alırsınız. Delta toner de yaptırdığınız toner dolumunu hizmeti ile sıfır toner kalitesinde çıktı kalitesi alırsınız. Bütün toner dolumları en hassas bir şekilde test edilmektedir. Bu da size sorunsuz bir toner dolum hizmeti vermektedir. http://www.deltatoner.com/hp-toner-dolumu

Yazıcıların eskisi yada ikinci eli olmaz yada bir piyasası yoktur. Onun için satın aldığınız lazer yazıcının toner dolumuna imkan sağlaması şartına özen gösteriniz. Çünkü toner dolumu olmazsa lazer yazıcının size maliyeti çok da uygun olmayacaktır.  Toner doldurmak bizim işimiz.  Daha fazlası için delta toneri ziyaret edebilirsiniz. Size her türlü toner dolumun en kalitesini sunuyoruz.

Çünkü toner dolumu normal tonere nispeten çok ciddi ekonomi sağlar. Buna ek olarak size hız da kazandırır. Zira toner dolumu için bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Ancak sıfır toner için günlerce beklemeniz gerekebilir. Samsung toner dolum işlemini delta toner olarak profesyonel ortamda kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Buna ek olarak ayağınıza kadar hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize elimizden gelen her türlü imkanı sunmaktayız. Ayrıca toner dolumun da gerekli olan bütün altyapıyı kurmuş bulunmaktayız.

Mühim olan kaliteli bir lazer yazıcı ve bu lazer yazıcının toner dolumu uyumu olması.

Bu şartlarda kartuş dolumu aklımıza gelebilir ama kartuş dolumu çokta mantıklı bir yöntem değildir. Buna karşın pahalı bir yöntemdir. Sebebi ise ortalama bir kartuşu 5 – 10 TL arasında doldurmaktadırlar. Yani 10TL ile 100 sayfa çıktı alabilirsiniz en fazla. Oysa bunu lazer yazıcı ile kıyaslayalım bir toner dolumu ile ki bu ortalama 25TL dir en az kaliteli bir toner dolumu ise 1500 sayfa çıktı alırsınız. Neredeyse 10 katı bir durum söz konusudur. İşte lazer yazıcıların farklı burada belli olur. Lazer yazıcılar ilk alınırken biraz pahalı gözükebilir ama şunu unutmayın en fazla bir iki dolumdan sonra kendisini amorti eder. Hatta uygun fiyata yani normal kartuşlu yazıcı fiyatına bir çok lazer yazıcı modeli mevcuttur.

Normal şartlarda toner dolum hizmeti ortalama 30dk sürmektedir.  Tabi bunlara marka ve modellerde fark ettirmektedir. Toner dolumunu eğer uygun malzeme ve kalifiye bir personel ile yapıyorsanız bu süreç daha da hızlanacaktır. Delta toner de olduğu gibi.  Yani çoğu zaman götürdüğümüz toneri bugün olmaz ancak yarına yetişir denmesi kesinlikle o işin o kadar süreceği anlamına gelmez. Bilakis o kurumun o işte ne kadar sorunlu olduğu anlamına gelir. Elbette ki istisnalar olacaktır. Ama genel anlamda toner dolumu otuz dakika içinde bitmesi gerekir.

Sizde delta toneri tercih edin karlı çıkın. Çıktı kaliteniz size ne kadar yeterli bir düşünün.

Her işte olduğu gibi toner dolumunun da bir geçmişi vardır. İlk zamanlar olayın ciddiyeti her ne kadar anlaşılmasa da zamanla bu işin gerçekten de önemli olduğu anlaşılmıştır. Ve günümüzde yoğun bir şekilde toner dolumu kullanılmaktadır. Lazer yazıcılar aslında çoktandır piyasada yani 1995 li yıllardan sonra lazer teknolojisi kullanılsa da 2000 li yıllardan sonra piyasa da lazer yazıcılar kullanılmaya başlanmıştır.

Siz bir çay içene kadar toner dolum hizmeti yine delta tonerde. Hızlı kaliteli toner dolum hizmeti ile sizi şaşırtmaya devam ediyoruz. Hayatınızı kolaylaştıran toner dolumu ve muadil toner çözümleri. İşiniz yarım kalmasın.  Profesyonel anlamda size renklerin ahengini sunuyoruz. Her seferinde aynı kalitede çıktı aldırmak profesyonellik ister. Ücretsiz kurye ile size hizmet ediyoruz. Toner dolum kalitemizi aynı zamanda muadil toner de göstermekteyiz. Ayda beş toner dolum sözü verin size lazer yazıcı hediye edelim.

İşte bu gibi durumlarda profesyonel firmalarla çalışmakta fayda var. Delta toner bu konuda size profesyonel bir hizmet sunmaktadır. İşimizi severek yapıyoruz. Size yıllarca eşlik edecek tonerler sağlıyoruz. Kısaca size tek sefer sıfır orijinal toner çıktı miktarı ve kalitesi garantisi sunuyoruz. Neden sıfır toner alasınız ki. Samsung marka bütün lazer yazıcıların tonerleri itina ile dolum yapılmaktadır. Delta toner size bir telefon kadar yakın. Zamandan ve paradan tasarruf edin.  İşimizi en iyi yaptığımıza inanıyoruz.

LaserJet Yazıcıların toner dolumu yapılabilir mi?

Evet. Hemen hemen tüm Lazer Tonerlerin dolumu yapılabilmektedir. LaserJet Tonerlerin dolum maliyetleri ortalama 25TL-40TL civarındadır. Fiyatlar Yazıcı Modeline göre değişim göstermektedir.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar oldukça yavaştırlar. Dakikada alınan baskı sayısı Lazer Yazıcılara göre çok düşüktür. Eğer hız kalite ve ekonomi arıyorsanız kesinlikle lazer yazıcıları tavsiye ediyoruz.

Samsung marka lazer yazıcıların tonerlerinin doldurulması o kadar da kolay bir işlem değildir. Özel ayarlar ve malzeme istemektedirler. Çünkü her marka lazer yazıcı için farklı kalitede ve miktarda toner tozu kullanılmaktadır. Buna ek olarak her marka lazer  yazıcı için ayrı ayrı chip ayarları olması gerekebilir. Kısaca her marka ve modele özgün işlemlerin yapılması gerekir. İşte toner dolumunda sadece bu durum bile size ciddi bir altyapınız olması gerektiğini gösterir. Yani samsung marka lazer yazıcının tonerini doldurmak için diyelim ki toner tozunuz var sonra ayarları yaptınız toneri doldurdunuz ya sonrası test etmeniz gerekecek.

Oysa delta tonerde bu şekilde yürümez. Siz bir telefon açarsınız ücretsiz kurye ile boş toneri adresinizden alarak toner dolum işlemlerinden sonra ayağınıza kadar getirip size test edilmiş bir toner teslim edilir. Bu şekilde çalışma mantığı ile siz hiç yerinizden kalkmamış toner dolumu için hiç zaman harcamamış olursunuz. Zira zaman en büyük kayıptır. İşin güzel kısmı ise delta toner yaptığı toner dolumlarına garanti vermektedir. Yani siz neden silik çıktı yada neden çizgiler var dediğinizde size yardımcı olmaktadırlar. Söz konusu toner dolumun da kaliteyi kesinlikle elden bırakmamaktadırlar.

Bilinenin aksine samsung lazer yazıcılar oldukça kaliteli ve performanslı aletlerdir. Elbette ki modeline göre farklılık göstermektedirler. Ancak genel olarak samsung marka lazer yazıcılar tercih edilebilirler. Bunlara ek olarak samsung lazer yazıcıların en belirgin özelliği tonerlerinin doldurulabilmesidir. Çünkü toner dolumu lazer yazıcılarda oldukça önemlidir. Eğer bir yazıcının tonerini dolduramıyorsanız bir anlamı kalmaz. Yani her seferinde sıfır yazıcı parası ödeyip toner almanız size ciddi maliyetler sağlayacaktır. Ancak siz her seferinde toner dolumunu tercih ederseniz bu ortaya çıkan meblağdan kurtulmuş olursunuz.

Son zamanlarda mürekkep püskürtmeli (Inkjet) makinelere yeni bir sistem takılarak farklı çözümler üretilmektedir. Bu yazıcıların  küçük  olan kartuşları daha büyük bir kartuş ve mürekkep ile çözmek isteyen bazı firmalar Doldurulabilir  Kartuş, Diğer ismi ile bir ürünü çıkarmışlardır.

Bir çok sektörde alışık olduğumuz yerinde hizmetlerin ne kadar kolay ve kullanıcı bazlı güzel olduğunu herkes bilir. Bunu birde toner dolumu için düşünün. Burada tek farkı toner dolumunun yerinde değil de getirilip doldurulup tekrar götürülmesidir. Zira tonerler yerinde istense de dolumu yapmak çok zor. Yani toner dolumunu öyle her yerde yapamazsınız.

Toner doldurmak aslında çok kolay bir işlemdir. Gerek web sitemiz üzerinde gerekse bir telefonla bize ulaşmanız yeterlidir. Hayatınıza kolaylıklar sunmak için varız.

Bu bile lazer yazıcıları tercih etmeleri için yeterlidir. Ama dahası var mesela lazer yazıcı daha hızlıdır. Bu çoğu kişi için tercih sebebi olmasa da aslında çoğu zaman işimizi hızlandırır. Buna ek olarak lazer yazıcılar daha kaliteli çıktı verir. Kısaca lazer yazıcılar toner dolumu olduğu sürece bize çok ciddi anlamda fayda sağlamaktadır. Çünkü toner dolumu lazer yazıcı mantığını tamamen değiştirmektedir. Buna ek olarak lazer yazıcılar çok daha uzun ömürlü olurlar. Zira bir çok kişinin ofisinde eski normal yazıcı görmek mümkündür. Ofisinizin en gözde aletleri için profesyonel toner dolum hizmeti.

Elbette ki lazer yazıcının güzelliği yani hızı kalitesi yanı sıra birde işin maliyet boyutu vardı. Her seferinde sıfır toner almak neredeyse yazıcı fiyatına eşitti.  Ve hiçbir şekilde mantıklı değildi. Hali ile bu durumda alternatifler arandı. Aslında bu yıllarda toner dolumundan ziyade kartuş dolumu bile pek bilinmezdi. Hatta kartuş dolumu çok farklı algılanan dönemlerdi. Sanki kartuşu doldurduğunuz zaman yazıcınız bozulacak kötü çıktı alınacak bir eksik gibi gözükmekte idi.  Tabi aynı şey kartuş dolumun da geçerli her seferinde sıfır kartuş almak çoğu zaman yazıcı parasında idi. Ve hiçte mantıklı bir çözüm değildi. Bu durum bir çok anlamda eksi olarak tarihe geçmiştir. Biz Türk milleti olarak böyle durumlarda hemen çözümler üretebiliyoruz aslında.

Delta Toner Sarf Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak toner dolum hizmeti vermekteyiz. Uluslararası standartlara uygun üretim bandımızda tonerlerinizi yenileyerek dolduruyoruz. Dolumu tarafımızca yapılan tonerler orijinal baskı kapasitesiyle aynı çıktı vermektedir. Baskı kalitesi orijinal tonere göre %90 üzerinde performans vermektedir. Yani esasında ortalama 1/5 oranında fiyat avantajıyla yeni bir toner almış oluyorsunuz. Üstelik ücretsiz kurye servisimizle tonerinizi evinize, ofisinize kadar getiriyoruz. Toner dolumun da kalitenin ve farklılığın adresi.

Renklerin doğallığını toner dolumunda sürekli yaşayamayabilirsiniz. Çünkü profesyonel olarak yapılmayan toner dolumları sorunlar çıkartacaktır. Lazer yazıcıların kullanımın kolaylığı ve ekonomik olması tercih edilmelerini gerektirir. Samsung lazer yazıcı toner dolumları için delta toneri tercih edebilirsiniz. İşimiz sadece toner dolumu. Çıktı kaliteniz ve çıktı sayınız kadar sürdürülebilir tonerler için bizimle çalışın. Muadil toner kalitemizi görünce şaşıracaksınız. Toner dolumunda yaptığımız kampanyalar ile her zaman yanınızdayız.

Yazıcı nerede biz oradayız…

İrtibat: 0212 358 2 358 pbx, email: info@deltatoner.com

Peki Nasıl Çalışır bu sistem ?

Püskürtmeli Makinelere dışarıdan tank sistemi ile bağlanan mürekkepler bu işi bir nebze olsun hafifletmiş gibi gözükmektedir. Bazı yazıcılarda  kullanılabilen bu sistem bir çok makinede ilerleyen zaman diliminde Yazıcı Başlık (Kafalarında) arızaya sebep olmaktadır. Bu arızayı tamir etme ve yenileme işlemi de bir yazıcı fiyatına  eşdeğerdir.

Toner dolumu bilinenin aksine profesyonellik isteyen hassas bir iştir. Toner doldurmak için saatlerinizi harcamayın.

Aslında toner dolumun da süreç iki türlü işliyor bir tanesi siz toner dolumu yapan firmaya kadar gider sıra bekler veya daha sonra tekrar uğrarsınız ki bu süreç boyunca siz her aşamasında ilgilenirsiniz. Diğeri ise sadece delta toneri telefonla arayarak ayağınıza kadar gelen toner dolum hizmetinin tadını çıkartırsınız. Üstelik garantili toner dolum hizmeti ve diğer kampanyaları ile size her türlü imkanı sunmaktadır.

İşinizi toner dolumu ile riske atmayın delta toneri tercih edin.  Yılların bilgi birikimi ile yanınızdayız.

Günümüzde Lazer Yazıcıların fiyatları makul seviyelere gelmiştir. Markalar zaman zaman kampanyalar yaparak özellikle Samsung, Canon tüketiciye uygun fiyatlı çözümler sunmaktadırlar. Toner dolumu ise lazer yazıcılar için büyük bir avantajdır.

Toner dolumu için bir takım malzemelere gerek vardır. Ve bu gerekçelerden dolayı yerinde toner dolum hizmeti demek oluyor ki gelip boş toneri alıp toner dolumundan sonra tekrar getirip yazıcınıza takmaktır. Aslında direk bakıldığında bu işlem yerinde servis gibi gözükmemektedir. Ama detaylıca olsa da bu işlemde bir çeşit yerinde servistir. Çünkü siz hiçbir mesafe kaydetmeden hizmet alıyorsunuz. Size sadece zaman kaybı da değil ayrıca yol masrafı da ekleyecektir.

Ancak bu çözümlerde çoğu zaman suistimal edilmiştir. Yani toner dolumunu bilmeyen insanlar bu işi yapmışlar ve kullanıcıları mağdur etmişlerdir. Sırf para kazanmak için yapılan bu uygulamalar hali ile toner dolumunun adını kötüye çıkartmıştır.  Tabi zamanla bu düşünce değişmiştir. Zaten olması gereken de budur. Toner dolumunun aslında ne kadar faydası olduğunu herkesin bilmesi gerekmektedir. Sadece kendimizi düşünmemek gerek. Gelecek nesiller içinde olsa toner dolumunu tercih etmeliyiz. Toner dolumunun sağlıklı yapılması durumunda size ne kadar avantaj sağlayacağının bilincinde olmak lazım.

Toner dolumu denince akla ilk gelen şey boş toneri götürüp içerisine toz konarak tekrar geri getirmek olarak görülebilir. Ama toner dolumu bu kadar basit bir işlem değildir. Bilakis gerçekten de profesyonellik isteyen ve profesyonel bir ekip ile yapılması gereken bir iştir. Buna ek olarak muadil toner de toner dolumu gibi hassas bir iştir.  Çünkü toner dolumu demek kısmen muadil toner demektir. Muadil toner ile de kendinize çözümler üretebilirsiniz. Ayrıca muadil toner seçeneklerine de bakabilirsiniz. Çevrenize ve cebinize fayda sağlar. Toner doldurmak eğer lazer yazıcınız varsa kesinlikle bilinmesi gereken bir işlemdir. Toner doldurmak tecrübe isteyen bir iştir.

 

Lazer Yazıcı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Evvela siyah mı yoksa renkli mi çıktı alınacağı önemlidir. Renkli Lazer Yazıcıların fiyatları yüksektir. Yine Renkli Tonerlerin fiyatları siyah tonerlere göre daha yüksektir. Sonra dakikada aldığınız baskı sayısı önemlidir. Baskı yoğunluğuna uygun yazıcı tercih edilmelidir.

Size en iyi hizmeti en kısa sürede sunma garantisi delta toner de. Gerekli altyapı ve kaliteli personel ile size hizmet etmektedir.

Özet olarak bütün parametreler dikkate alındığında Delta Toner olarak tüketiciye ev ve ofislerinde LaserJet Yazıcıları kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü birim baskı maliyeti daha düşük olan LaserJet Yazıcılar daha hızlı ve daha fazla baskı vermektedirler. LazerJet Yazıcılar dakikada 25-50 sayfa üzerinde baskı  kapasitesine sahiptirler. LazerJet Yazıcılar bir Dolu Toner ile 1500-2000 sayfa üzerinde çıktı vermektedirler.

Toner dolumu ilk zamanlar kötü şartlarda ve bilinçsizce yapılmakta idi. Bu da hali ile insanlar üzerinde kötü bir izlenim bıraktırdı. Yani toner dolumuna öcü diye bakılmaya başlandı.   Her seferinde sıfır toner almak bir farkmış gibi benimsendi. Bunda suçlu aramak gerekirse dolumu yapan kişiler bu işi hakkı ile yapmadıkları için ve bu usulüne uygun olarak yapamadıkları için çoğu zaman toner yazıcıda sorun çıkarttı kaliteli çıktı alınamadı. Elbette ki kullanıcı bu durumda sıfır toner almak zorunda kaldı.

Toner doldurmada dikkat edilmesi gereken en önemli durum tozun kalitesi ve miktarıdır. Sizde yazıcınıza bir iyilik yapın ve delta toneri tercih ediniz.

Delta toner ile toner dolumu ve muadil toner sorunlarını kökten çözebilirsiniz. Zira yukarıda da belirtildiği gibi toner dolumu hassas bir iştir. Gerçekten de bu işi bilmeyen birileri bu işi yaparsa verim alma şansı azdır. Toner dolumunu delta toner gibi profesyonel bir firma yaparsa orijinal toner ile aynı kapasitede verim alabilirsiniz. Unutmamak gerek ki toner dolumu gerçekten de ehline yaptırılması gereken bir iştir. Normal şartlarda sıfır toner aldığınızda ciddi maliyetler verirsiniz. Buna karşın tonerinizi dolum yaptırarak da aynı verimi alabilirsiniz. Toner dolumu neredeyse sıfır toner ile aynı işlevi görmektedir. Ayrıca ülke ekonomimize fayda sağlar. Toner doldurarak işinize ciddi maddi katkıda bulunabilirsiniz. Toner dolurmaktan beklenti bu işi erbabı ile yapan bir firma ile olmalı.

Peki yerinde toner dolum hizmetinin bize artıları nelerdir. Çoğu zaman toner dolumu için bir firmaya gidersiniz. Elinizde boş toneriniz ile ve orada eğer hızlı bir işlem yapılıyorsa en az 30 – 50 dakika beklersiniz. Ve bu süreçten sonra getirip toneri yazıcınıza takarsınız eğer hiçbir hata çıkmazsa bile size bu işin en az ki zaman anlamında maliyeti 2 saattir. Ayrıca birde sorun çıktığını düşünün o zaman çok daha can sıkıcı bir durum olur. Ve bazen toner dolumu yapan firmalar tonerinizi ertesi gün gibi daha sonraki bir güne verecek olursa o zaman olay çok daha can sıkıcı olacaktır.

İster istemez bu kullanıcı toner dolumuna olan inancı da azaldı. Şimdi toner dolumu dense de ben sıfır alırım başım ağrımaz diyen insanlar var. Bu ön yargıyı artık değiştirmek gerek. Yani toner dolumunun da kaliteli bir firma ile delta toner gibi sıfır toner kalitesinde olacağını unutmayalım. Öyle ki lazer yazıcı firmaları bunun farkındalar ve bu konuda çeşitli önlemler almaktadırlar. Yani chip takmalar, her seferinde sıfır toner kullanmanızı tavsiye etmeler gibi. Bu şekilde daha fazla toner satmayı hedeflemektedirler.

Kısaca sizin için toner dolumu zaman ve iş kaybı haline gelecektir. Oysa delta toner bu işlemi bir telefonla halletmenize olanak sağlamaktadır. Kısaca siz bir telefon açın gerisini bize bırakın biz sizin yerinize tonerinizi adresinizden alalım. Kaliteli bir toner dolum hizmetinden sonra tekrar getirip adresinize teslim edelim. Üstelik getirdiğimizde toner dolumundan gelen toneri yazıcınız üzerinde deneyerek takalım. Yani toner dolumundan gelen toneri deneyerek yazıcınıza takmış olalım.

Zira lazer yazıcı firmaları yazıcı satmaktan ziyade toner satarak para kazanmayı hedeflemektedirler. Elbette ki firmanın işi de budur. Ancak unutmamak gerek ki olay sadece para değildir. Her satın alınan tonerin çevreye zararını düşünün bir kere. Zira çöpe giden tonerlerin doğada ne kadar sürede çözümlendiğini herkes tahmin edebilir. Tonerlerimizi değerlendirelim geri dönüşüme kazandıralım. Her seferinde sıfır toner almayalım delta toner ile çalışarak yıllarca aynı toneri kullanabilirsiniz.

Size lazer yazıcınızı çok daha ucuza kullanacağınızı söylesek ne dersiniz. Muadil tonerdeen az sıfır toner kadar kaliteli olabilir.

Muail toner demek uygun fiyata sıfır toner almaktır. Normal tonerin üçte biri fiyatına mal olabilir. Ama her zaman toner dolumu çok daha uygun fiyata mal olmaktadır. Yani uzmanlar size toner dolumunu tercih etmenizi söylerler. Zira her seferinde sıfır toner almak istemezsiniz. Çünkü satın aldığınız da size belli bir maliyeti olacaktır. Hatta öyle ki bir çok lazer yazıcı neredeyse toner fiyatınadır. Yani burada mesele lazer yazıcı satmaktan daha önemli toner satmaktır. Size gereken kaliteli bir toner dolum firmasıdır. Çünkü aynı toneri yıllarca kullanabilir ve her seferinde aynı kalitede çıktı alırsınız. Toner dolumu sizin için çok avantajlı bir işlemdir. Kaliteli toner dolumları bizim işimizz.

Toner dolumu belli bir süreçten geçti ve şu an oldukça iyi bir yerde. Neredeyse sıfır toner kalitesinde toner dolumu gerçekleştirilmektedir. Tabi bu söylenti bütün toner dolumu yapan herkesin bu şekilde toner dolumu yaptığı aklınıza gelmesin. Mesela internet cafe de toner dolumu yapılıyor. Sizce ne kadar başarılı olunabilir. Yada o kişi bu konuda ne kadar bilgiye sahip. Ayrıca toner dolumu için bir takım aletler gerekmektedir. Toner dolumu bir tornavida ile yapılacak bir iş değildir. Eğer öyle olsa idi  zaman herkes bu işi yapmalıydı. Toner dolumunu yapmak için bir çok malzemeye ihtiyacınız vardır.

Yerinde toner dolum hizmetinin size maliyeti nedir diye düşüneceksiniz. Delta toner Şişli, Mecidiyeköy ve çevresine ücretsiz hizmet vermektedir. Daha uzak kısımlara ise firma ile görüşmenizde size fiyat vermektedir. Hedef tüm İstanbul’a yerinde toner dolum hizmetini sunmaktır. Yerinde toner dolum hizmeti bir delta toner fikridir.  http://blog.deltatoner.com/yerinde-toner-dolum-hizmeti/

Tabi sadece malzeme de yeterli olmayacaktır. Bu işi bilmek de çok önemlidir. Hangi tonere ne kadar toner tozu koyacan, nasıl bir temizlik yapacan, sağlığını nasıl koruyacan gibi bir çok sorunun cevabını bilmek gerek. Buna benzer sorularının cevabını bilmiyorsanız zaten toner dolumunun bir anlamı kalmayacaktır. Bu durum hem toner dolumu yapan kişiye hemde kullanıcıya zarar verecektir. Yani bu durum her iki taref içinde zarar demektir. Bu gibi durumlar için kesinlikle ama kesinlikle delta toner gibi kaliteli firmalara iş yaptırmak gerekmektedir. İşi hakkıyla yapan firma size yıllarca kullanacağınız tonerler sunarlar. Her seferinde sıfır toner kalitesinde çıktı almanızı sağlarlar.         http://www.deltatoner.com/toner-dolumu

Bu sadece bir kişi olarak düşündüğümüzde tamam diyeceksiniz ama günlük binlerce toner olarak düşünürsek çok ciddi bir meblağ ortaya çıkmaktadır. Zira toner dolumu ortalama 25TL iken sıfır tonerler ortalama yüz dolardan daha fazladır. Yani her bir tonerde ortalama 150-200TL kadar kar elde edersiniz. Zira toner dolumu size ne kadar getiri getirdiğini gördünüz. Bunun bir de ülke olarak düşünürsek binlerce tonerlere vurduğumuzda o zaman ortaya muazzam rakamlar çıkar. Bundan dolayıdır ki toner dolum hizmeti çok önemlidir. Kısaca ülke ekonomimize ve kendi cebimize ne kadar  uygun fiyat olursa o kadar kardır.

Delta toner ailesi olarak toner dolum , muadil toner ve kartuş dolum hizmetlerini vermekteyiz. Profesyonel toner dolum ve muail toner çözümleri bizde.

Bu yazı Muadil TonerOrjinal TonerToner Dolumur kategorisine gönderilmiş ve  ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Düzenle
Bu yazı Genel, Kartuş Dolumu, Muadil Toner, Samsung Toner Dolumu, Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir