Toner Dolumunda Süreç

Toner Dolumunda Süreç

Normal şartlarda toner dolum hizmeti ortalama 30dk sürmektedir.  Tabi bunlara marka ve modellerde fark ettirmektedir. Toner dolumunu eğer uygun malzeme ve kalifiye bir personel ile yapıyorsanız bu süreç daha da hızlanacaktır. Delta toner de olduğu gibi.  Yani çoğu zaman götürdüğümüz toneri bugün olmaz ancak yarına yetişir denmesi kesinlikle o işin o kadar süreceği anlamına gelmez. Bilakis o kurumun o işte ne kadar sorunlu olduğu anlamına gelir. Elbette ki istisnalar olacaktır. Ama genel anlamda toner dolumu otuz dakika içinde bitmesi gerekir.

Toner dolumun da süre kısmından kısaca bahsettikten sonra nasıl işlediğini de anlatalım. Genel olarak lazer yazıcınızdan toneri sökersiniz ve boş toneri toner dolumu yaptıracağınız firmaya götürürsünüz. Firmada toner dolumu için size saat yada gün verir gider alırsınız. Tekrar götürür lazer yazıcınıza toneri takarak denersiniz. Çoğu zaman sorunlar olabilmektedir. Özellikle kaliteli olmayan çıktılar konusunda. Siz toner dolumun dan sonra firmayı ararsınız ben taktım toneri ama silik çıktı alıyor yada çizgiler oluştu gibi. Firmanın cevabı bellidir. Artık toneriniz ölmüş siz yeni toner almanız gerekiyor gibidir.

Oysa delta tonerde bu şekilde yürümez. Siz bir telefon açarsınız ücretsiz kurye ile boş toneri adresinizden alarak toner dolum işlemlerinden sonra ayağınıza kadar getirip size test edilmiş bir toner teslim edilir. Bu şekilde çalışma mantığı ile siz hiç yerinizden kalkmamış toner dolumu için hiç zaman harcamamış olursunuz. Zira zaman en büyük kayıptır. İşin güzel kısmı ise delta toner yaptığı toner dolumlarına garanti vermektedir. Yani siz neden silik çıktı yada neden çizgiler var dediğinizde size yardımcı olmaktadırlar. Söz konusu toner dolumun da kaliteyi kesinlikle elden bırakmamaktadırlar.

Aslında toner dolumun da süreç iki türlü işliyor bir tanesi siz toner dolumu yapan firmaya kadar gider sıra bekler veya daha sonra tekrar uğrarsınız ki bu süreç boyunca siz her aşamasında ilgilenirsiniz. Diğeri ise sadece delta toneri telefonla arayarak ayağınıza kadar gelen toner dolum hizmetinin tadını çıkartırsınız. Üstelik garantili toner dolum hizmeti ve diğer kampanyaları ile size her türlü imkanı sunmaktadır.

 

Bu yazı Kartuş Dolumu, Muadil Toner, Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir