TONER DOLUMU

TONER DOLUMU

Gelişen Yazıcı teknolojisinin güncel ürünü LaserJet Yazıcılar ofislerimizde yerini almaya başladı. 150TL den başlayan fiyatlarla marketlere satışı yapılan bu cihazların hızı, kapasitesi, renkli olma özelliğine göre fiyatları artış göstermektedir. Lazer Yazıcı alırken dikkat edilmesi gerek en önemli parametre TONER maliyetleridir. Sadece bir defa ödeme yapacağımız yazıcının fiyatı çok uygunken, sürekli kullanacağınız tonerinin maliyeti çok yüksek olabiliyor. Toner sarf malzemeleri satın alınan yazıcı ile birlikte gelmektedir. Fakat yazıcı ile birlikte gelen bu tonerler demo olmaktadır. Demo tonerler daha az baskı vermektedir.

Örneğin tam kapasiteli toner ile 1500 sayfa çıktı alınırken demo tonerle sadece 900 sayfa çıktı alınabilmektedir. Ofis sarf malzeme giderlerimizin ana kalemlerinden biri TONER dir. Orijinal Tonerlerin maliyetleri neredeyse yazıcı fiyatı kadardır. Fiyat bakımından alternatif olarak sunulan Çin yapımı Muadil Tonerler in kaliteleri oldukça düşük görülmektedir. Piyasaya kalite muadil toner arz eden firmalar yok değil fakat onların fiyatları da orijinal fiyatına yakın olmaktadır. Hem fiyat hem kalite bakımından en ideal çözüm Toner Dolumu yaptırmaktır. Toner Dolumu teknik ekipman ve uzmanlık gerektiren önemli bir iştir. Toner dolumlarında kullanılan toner tozu kaliteli baskı için son derece önemlidir. Ayrıca tonerin temel değişen yedek parçalarından drum ünitesi çıktı sayısı ve kalitesi için standartlara uygun olmalıdır. İdeal toner dolumu orijinal tonere göre %95 oranında kalite sunarken, ortalama 1/5 oranında tasarruf sağlanmaktadır.

Merdiven altı diye tabir edilen yerlerde toner dolumu yaptırılmamalıdır. Ucuz gibi görünen bu yol esasında daha maliyetlidir. Yeterli ekipmanı ve uzman kadrosu olmayan bu tür mekanlar toneri tahrip etmektedirler. Standartlara uygun toner dolumu yapılmadığı için kalite çok düşük olmakta ve daha az çıktı alınmaktadır. Netice işletmenize hem zaman hem iş gücü hem de para kaybı olarak yansımaktadır. Delta Toner toner dolumunda müşterilerine kusursuz GARANTİLİ hizmet vermektedir. Tonerinizi aynı gün ücretsiz Moto Kurye servisimizle ofisinize getiriyoruz. Bir telefon kadar size yakınız…0212 358 2 358 pbx Yazıcı nerede biz oradayız… DELTATONER l Daha Kaliteli Çıktı & Daha Fazla Baskı. http://www.deltatoner.com/samsung-toner-dolumu

TONER DOLUMU için 4 cevap

  1. Geri izleme: Beyoğlu Muadil Toner | Delta Toner

  2. Geri izleme: TONER DOLUMU | | TonerOrjinal.com | 0(212) 358 2 358

  3. Geri izleme: Toner dolumu, muadil toner, kartuş dolumu | TonerDolumuIstanbul.net | 0212 358 2 358

  4. Geri izleme: TONER DOLUMU | | TonerMuadil.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir