Toner Dolumu ve Zaman Kaybı

Toner Dolumu ve Zaman Kaybı

Günümüz teknolojik koşullarında aslında en önemli unsur bizim için zamandır. Çünkü zaman artık herkes için çok önemli olmaktadır. Bunun da en başlı sebebi ise yoğun çalışmamız bir yerden bir yere gitmenin bize vermiş olduğu zaman kaybı ve daha fazla sosyalleşme isteği gibi bir çok sebep gösterilebilir. Peki daha fazla zaman kazanmak için ne yapıyoruz. Belki çok önemli bir zaman değil ama nihayetinde toner dolumu da sizin için biraz zaman kaybıdır.

Nasıl mı diye düşüneceksiniz. Hemen cevap verelim, siz her şeyden önce toner dolumu için elinize aldığınız toneri götürüp bir tonerciye vermeniz dolum yaptırmanız ve onu tekrar yazıcınıza götürüp takmanız sizin için ciddi bir zaman kaybıdır aslında. Yani en kötü şartlarda siz toner dolumu için birkaç saat harcamış olursunuz. Ve bunu her toner dolumun da yaşadığınızı düşünürsek o zaman iyice zaman kaybı olmaktadır.

Ayrıca siz toneri kendi elinizle götürdünüz doldurunuz ve getirip taktığınızda sorun yaşadınız. O zaman birde o sorunla uğraşıyorsunuz ki bu daha da büyük bir zaman kaybıdır sizin için. Yani toner dolumu artık sizin için en az 3 – 4 saat zaman kaybına sebep olmuştur. Birde buradan yakın misali hem işinizden hem zamanınızda hemde paranızdan olursunuz. Altı üstü bir toner dolumu deyip geçmemek gerektiğini anlamış oluruz.

İşte deltatoner size bu aşamada ciddi imkanlar sunmaktadır. Kısaca size toner dolumu konusunda profesyonelliği yaşamaktadır. Nasıl mı ? Çok basit, her şeyden önce profesyonel bir kadro her türlü toner dolum ekipmanı ve titiz çalışma şekli ile sizlerin yanında. Bunun yanı sıra ücretsiz kurye ile de sizi şaşırtmaktadır. Bir telefon kadar yakın sözüne çok da yakışmaktadır.

Yani siz bir telefon açıyorsunuz ücretsiz kurye ayağınıza kadar geliyor ve sizin tonerizini alıp dolum yapıldıktan sonra tekrar size teslim ediyor. Üstelik garantili yapılan bir işlemle. Yani tonerinizde arıza olması sorun çıkması durumunda tekrar ücretsiz olarak size destek olmaktadır. Kısaca toner dolumu için bütün zaman size kalmış olur. Buna ek olarak muadil toner için de aynı şartlarda geçerlidir. Deltatoner size bir telefon kadar yakın.

http://www.deltatoner.com/

Bu yazı Kartuş Dolumu, Muadil Toner, Samsung Toner Dolumu, Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir