Toner Dolum Sanatı

Toner Dolum Sanatı

Her işin olduğu gibi toner dolumunun da bir sanatı var. Çünkü toner doldurmak öyle her önüne gelenin yapacağı bir iş değildir. Yani nasıl ki bir araba tamircisi hemen olunmuyorsa toner dolumu içinde yanı şeyler geçerlidir. Yani toner dolumunda her seferinde aynı kaliteyi her seferinde yakalamak her seferinde aynı sayıda çıktı almak işi öyle kolay değildir. Siz toner dolumun da gerçek kaliteyi yakalamak istiyorsanız delta toneri arayabilirsiniz. Hangi marka lazer yazıcınız olursa olsun fark etmez biz bütün lazer yazıcı markalarının üstesinde geliriz.

Hewlett-Packard şirketi yani HP bir Amerikan şirketidir. 1939 yılında kurulan şirket Bill Hewlett ve Dave Packard tarafından test ölçüm aletleri yapmak üzere kurulmuştur. Lazer yazıcılarda toner dolumu yazıcıdan daha önemlidir. Sebebi ise lazer yazıcı satmaktaki maksat toner satmaktır. Zira lazer yazıcı ile toner fiyatını kıyasladığınız zaman aralarındaki fark çok azdır.

Muadil toner orijinal tonere göre çok daha ucuzdur. Yani neredeyse dört beş katı bir fiyat farkı söz konusudur. Yukarıda da belirttiğim gibi kaliteli bir firmadan muadil toner aldıysanız aralarında hiçbir fark yoktur. Peki neden daha fazla ödeyesiniz. Sırf sıfır orijinal toner aldık diye mi? Bunun yanı sıra toner zaten yazıcının içerisine konulan ve sadece bittiğinde yada sorun olduğunda gördüğümüz bir parçadır.

Her ne kadar konuyu hp lazer yazıcıdan farklı bir tarafa çeksek te toner dolumun da önemli unsurları da unutmamak lazım. Delta toner size yıllarca eşlik edecek toner dolumu vadetmektedir.1937 yılında kurulan Canon firması sektörde oldukça eskidir. Canon küresel bir şirkettir. Bir çok ülkede temsilcilikleri vardır. Canon gerek kişisel bazlı yazıcı çözümleri gerekse endüstriyel çözümler üretmektedir. Kalitesini kabullendirmiş olan canon markası lazer yazıcı sektöründe de oldukça başarılı işler yapmıştır.

Bunun bir çok avantajı vardır. En önemli avantajı elbette li işin maddi boyutu. Ortalama beşte bir fiyatına mal olantoner dolumu kaliteli bir firmada sıfır toner ile neredeyse aynı kaliteyi verir. Aslında ilk bakışta çok farklı iki dal gibi gözükseler de aslında her ikisi de aynı işleme tabi tutuluyor. Yani aslında her ikisi de toner dolumu demektir. Aralarındaki tek fark toner dolumun da toner sizin muadil toner de ise başka bir toner alıyorsunuz.

Her seferinde sıfır toner almak sizi maddi açıdan yorar. Yani çıktı almanız sizin için çok ciddi maliyetlere gelir. Bu da yaptığınız işe yansız. Yani size ciddi bir maddi külfet oluşturur. Örnek verecek olursak ortalama toner dolumu ile beşte bir muadil toner ile üçte bir maliyet söz konusudur.

Sıfır olmazsa yani muadil olsa ne olur. Ve muadil tonerlerde en az sıfır orijinal toner kadar temiz ve kutusun da geliyorsa artık siz düşünün. Yani size orijinal toner bu durumda hiçbir artı sağlamayacaktır.

Canon lazer yazıcıları gayet kullanışlı yazıcılar olup tonerleri hem doldurulabilir hem de muadil toner imkanı sunmaktadırlar. Bu durum kullanıcı bazlı oldukça karlıdır. Canon muadil tonerlerinormal orijinal toner ile aynı statüdedir. Yani orijinal tonerin yaptığı işi yapar. Canon muadil tonerkesinlikle orijinal toner kadar çıktı almanızı sağlar. Ayrıca canon muadil toner de baskı kalitesi sorunu yaşamazsınız.

Şimdi diyeceksiniz toner dolumunun doğaya ne gibi faydası var. Aslında çok faydası var siz her seferinde toneri sıfır alırsanız eski toneri de çöpe atarsanız toner doğrudan doğaya karışacaktır. Yani lazer yazıcılarda toner çok önemlidir. O zaman lazer yazıcılarınızda toner dolumuna önem vermek kadar nerde nasıl doldurulduğu da önemlidir. Örnek delta toner yaptığı çalışmalarda orijinal toner kalitesini yakalamaya çalışmaktadır. Toner dolumu sırasında kullanılan malzeme ve işlemlerin süreci çok önemlidir. Çünkü toner dolumunda işin ehli olmak gereklidir.

Binlerce sayfa çıktı almanızı sağlayacak olan lazer yazıcınızı sürekliliğini artırır. Her seferin de orijinal baskı kalitesini size sunmayı hedefleyen delta toner hp lazer yazıcılarınızda size tam anlamı ile verimlilik vadetmektedir. Her dört toner dolumu ile size bir adet dolu toner kampanyası ile size ayrıca imkânlar sunmaktadır.

Canon muadil tonerin bir başka artısı ise bulunabilirliği. Yani orijinal toneri hemen bulamayabilirsiniz. Ama canon muadil toneri emin olabilirsiniz çok daha çabuk bulabilirsiniz. Sebebi ise stoklarını bizdeki firmaların yapmasıdır. Örnek delta toner stoklarında sürekli muadil toner bulundurmaya özen göstermektedir.

Evet yanlış duymadınız bir telefonla adresinize toner dolum hizmeti veriyoruz. Bunun çok iyi bir hizmet olduğunu size anlatmaya çalışayım. Siz toner dolumu için bir yerlere gitmiyorsunuz. Hatta öyle ki en kaliteli toner dolum firması size ücretsiz kurye sunuyor. Yanlış anlamadınız ücretsiz olarak toner dolumu ayağınıza kadar getirmektedir. İstanbul toner dolumu konusunda her türlü imkanı seferber etmiş bulunmaktayız.

Daha önce ki yazılarımız da belirttiğimiz gibi orijinal toner ile muadil toner arasında bir çok fark vardır. Bunlara kısaca değinmeye çalışalım. Canon muadil toner hizmetini nereden aldığınız en önemli kısımdır. Yani muadil toner olmasından ziyade muadil toner hizmetiniz nereden aldığınız en önemlisidir. Kaliteli bir firmada muadil toner aldıysanız orijinal tonerden herhangi bir farkı olmayacağını bilmelisiniz. Özellikle canon gibi global çalışan kalitesine önem veren firmalar bu konuda çok daha duyarlıdır. Kesinlikle canon marka lazer yazıcılarda muadil toneri tavsiye etmekteyiz.

1970 li yıllarda hesap makinesi üreterek devam etmiş ve 1980 yıllardan itibaren yazıcı ve lazer yazıcı üretmeye devam etmiştir. 2002 de ise compaq ile birleşerek birçok yazılım dilin de başarı sağlamıştır.

Bilindiği üzere hayatımızda önemli bir yere sahip olan lazer yazıcılar hem ekonomi hem de hız açısında çok daha avantajlı olduğundan tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra tonerli lazer yazıcılar uzun süre işlem yapmasa da herhangi bir sorunla karşılaşmadan devam edebilirler.

Ver iki toner de genel olarak toner dolumu işleminde geçiyor. Sonuçta sıfır toner almaktansa bu iki yoldan birini seçmek için çok daha avantajlı olacaktır. Peki sıfır toner almanın ne gibi sakıncaları var. Her şeyden önce sıfır toner almak sizin için ciddi bir maddiyat kaybı. Her seferinde sıfır toner alarak çevreye doğaya zarar verirsiniz.

Unutmamak gerek ki tonerin de ham maddesi genel olarak petrol olduğudur. Yani boş toneri çöpe attığımızda çözünmesi yıllar sürecektir. Elbette ki bu durum doğaya zarar vermektir. Gelelim işin ülke ekonomisine etkisi.

Bize ayda 5 toner dolum sözü verin size lazer yazıcısı hediye edelim.  Ayrıca boş toneri adresinizden alarak garantili dolum ayarlamalar sonrası size yani adresinize getirerek size çalışır durumda teslim etmektedir. Toner dolumun da size hizmette sınırları kaldırmaktadır. Toner dolumun da hiçbir masraftan ve altyapıdan kaçınmadan toner dolumu hizmetinin adını değiştirmiştir. Toner dolumu artık sorun olmaktan çıkmıştır.

Yani sıfır toner örnek 100TL ise toner dolumu 20TL muadil toner ise 40TL gibi bir rakam olacaktır. Hatta sıfır toner ile toner dolumu arasındaki meblağ beşte birden daha fazladır.  Yani her seferinde en az altı yedi kat daha fazla para verirsiniz.

HP dünya çapında bir bilişim devidir. Gerek yazıcıları gerekse diğer ürünleri oldukça kalitelidir. Hp global anlamda ürünlerinin arkasında durmaktadır.

Daha nasıl kaliteyi yakalarız daha nasıl toner dolumun da sizleri memnun ederiz diye çalışmaktayız. Ve fiyatlarımız da oldukça makuldür.  Çünkü her pahalı olan hizmet en iyisi olacak diye bir kural yoktur. Delta toner bu sektörde hem en kaliteli toner dolumu ve en uygun şartları sunmak bizim işimiz. Kısaca delta toner demek İstanbul toner dolumu demektir. Sizde en iyi hizmet için bize ulaşmanız yeterlidir.

Hatta bazen sıfır tonerler demo olarak geldikleri için toner dolumu daha fazla çıktı almanızı sağlar. Toner dolumunun en büyük sıkıntısı işin ehli olmayan insanların bu işi yapmaları. Artık günümüzde önüne gelen herkes bu işi yapıyor. İnternet cafeler, kitapçılar bilgisayarcılar  gibi. Ama unutmamak gerek ki toner dolumu da ayrıca bir iş sahasıdır. Her bir toner dolumu işlemi ayrı bir önem ayrı bir özen ve ayrıca bilgi gerektirir.

Her daim hızlı toner dolumu ile sizleri şaşırmayı başaran biz aynı zamanda kaliteyi size sunmaktayız. Samsung toner dolumu için elbette bize ulaşabilirsiniz. Çünkü işimiz samsung toner dolumu için gerekli her türlü altyapıyı sunmaktır. Tabi ki hp toner dolumu içinde aynı şeyler geçerli. Hatta Xerox toner dolumu bizim için çok önemlidir. Çünkü işimizi severek ve özenerek yapıyoruz. Size en iyi ve en hızlı hizmetleri sunmak içinse ayrıca gerekli altyapı ve gerekli personelimiz sizlere toner dolumun da ayrı bir kolaylık sunmaktadır.

Öncelikle arkasında firmanın HP olması büyük bir avantajdır. Hp lazer yazıcılar toner dolumuna uygun olarak üretilmektedir. Her ne kadar toner dolumunu firma tavsiye etmese de.

Evet toner dolumu deyip geçmemek gerek her bir toner ortalama 100$ dan daha fazla olduğunu düşünürsek siz her bir toner aldığınız da ülke ekonomisine o kadar çıktı vermiş olursunuz. Siz her bir toner alırken kazandığınız paralar yurt dışına gidecektir. Elbette ki gerekli ise satın alacaksınız ama alternatifi varken neden daha fazla ödeyesiniz. En mantıklı çözümü bulmak herkes için en iyisi olacaktır. Toner dolumu gibi ufak bir meselede bile durup düşünmekte fayda var.

Ve size hiçbir artısı olmayacaktır bu durumun. Yeter ki toner iş yaptığınız firma delta toner gibi kaliteli toner dolumu yapsın. Toner dolumuna farklı bir bakış açısı sunan delta toner. Çünkü her firma kaliteli toner dolumu yapamamaktadır.  Hatta artık önüne gelen herkes toner dolumu yapmaktadır. Öyle ki internet cafeler, kitapçılar, bilgisayarcılar gibi.

Sıfır toner almak ülke ekonomimize zarar demektir. Kısaca bu konulara ayrı ayır değinelim. Zira her biri başlı başına önemli konulardır.  Toner dolumu insanlarda belki kötü bir izlenim bırakmış olabilir. Zamanında toner dolumundan dolayı sorun yaşayan firmalar olmuştur. Bu şartlarda toner dolumunu kullanıcılar kötü bir durum gibi görebilirler.

Toner dolumunun diğer faydaları da vardır. En belirgin özelliklerinden birisi de çevreye olan faydasıdır.  Her seferinde sıfır toner alarak eski toneri çöpe attığımızı bir düşünün. Bunun size ne kadar avantajı ve dezavantajı olacaktır. Belki o anki tonerin maddi boyutu pek ilginizi çekmese de her seferinde sıfır toner almanız doğaya ciddi bir zarar verecektir.

Klasik kartuşlu yazıcıları uzun süre kullanmazsanız donmalar ve yazmamalar meydana gelir. Tabi lazer yazıcıların en önemli özelliklerinden birisi de muhakkak ki toner dolumuna uygun olmalarıdır.  Toner dolumu ayrı bir konudur. Sebebi ise lazer yazıcılar için ayrıca bir önem katan ekonomik boyutudur.

Hadi sizde gelin delta tonere her türlü lazer yazıcı markasında sorunsuz toner dolumunun keyfini sürün. Sadece bir telefonla toner dolumu hizmeti delta tonerdedir. Sebebi ise çok bellidir. Toner dolumu yapmayarak her seferinde çöpe atılan tonerin ham maddesi genel olarak petroldür.  Ve petrolün doğada ne kadar uzun sürede çözündüğünü herkes bilir. Gelecek nesiller için toner dolumunu herkes için bir vazifedir.

Toner dolumu bilinçli ve kaliteli yapıldığı sürece hayatımızda yıllarca bize eşlik edecek yazılar var demektir. Öyle ki toner dolumunu kaliteli yapıyorsanız yazıcı size yıllarca eşlik edecektir. Üstelik her seferinde aynı toneri kullanacaksınız.

Kaynak : http://deltasarf.com/toner-dolum.html

Bu yazı Genel, Kartuş Dolumu, Muadil Toner, Samsung Toner Dolumu, Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir