Toner Dolum Bilgi

Toner dolum

Delta toner sizlerin hizmetine sunduğu toner dolumu hizmetini sizler için her zaman kaliteli yapmaktadır. Delta toner  toner dolumu denilince son derece kaliteli işler çıkarmaktadır. Toner dolumu profesyonel bir biçimde yapan ve toner dolum işini ciddiye almış bir firmayız. Toner dolumu denilince ilk akla gelen bu işte profesyonelce mi yoksa basit bir biçimdemi yapmaktadır. Delta toner toner dolum işini sizlere son derece profesyonel olarak yapmakta ve sizlere toner dolumun da pek çok kolaylık sağlamaktadır. Delta toner uzman kadrosu ile sizlere son derece profesyonel dolumlar yaparak sizlerin tonerlerinizi adeta sıfır gibi kullanım durumuna getirmektedir.

Sorular oldukça basit toner dolumu için ne gereklidir.  Yani hangi malzeme ve hangi işlem gerekli ola bilir.  Cevabı da  ondan da basit. Profesyonel bir uzman kadro kaliteli ve bir sürü malzeme ve uygun toner tozu. Oysa bir çok firma ve ya  kişi toner dolumu için demek bir tornavida ile olacağını sanmaktalar. İşte size bu aşamada sizi bilgilendirmek isteriz. Toner doldurmak denince her şeyden önce o toner için en uygun toner tozu gereklidir.

Yani bir hp toner için kullandığınız toner tozu ile bir farklı bir toner için kullandığınız toner tozu olamaz. Sonrasında tonerin i temizlemek kullanılacak olan  hava gereklidir kesinlikle. Yani tonerin içindeki o tozları temizlemek için ğüclü hava olması lazım. Ayrıca da mutlaka ıslak bez gerekli ki gerçekten de tonerin üzerindeki tozları temizlemiş olmalısınız. Yani siz bir toneri doldurmak istiyorsanız kesinlikle buradakilerden düşünülmesi gerekiyor. En güzeli bize en uygun olanını kullanmaktır. Yani yenilenmiş gibi olmasıdır. Toner dolumu bir çok yönden avantajlıdır.

 

 

Aksi halde dolumun ardından kağıt üzerinde bir takım problemler sizlere yaşata bilir. Yani bunlar sadece başlangıç olabilir. Sonrasında her bir toner markası için ayrıca yazıcı gereklidir. Peki bu malzemeler olmazsa neler olurdu. Hemen söyleyelim. Elbette ki toner dolumu yapılabilir. Ama burada mesele toner dolum değil kaliteli toner dolumu yapmak önemli olan mesele. Peki ne olur böyle toner dolumu yapmazsak. Bir kere kaliteli bir çıktı sizlere vermezdi .

 

 

Yani çıktınız üzerinde lekeler oluşa bilir. Veya karamalar gözüke bilir. Sonrasında çıktı sayınız sağlıklı olmaz. Mesela normalde iki bin veya üç bin  çıktı veren bir toner daha az performans verece bilir. Yada lazer yazıcınız dahil etrafı batırabilirsiniz.Oysa kaliteli bir toner dolumu neredeyse orijinal toner dolum kalitesinde iş çıkarttırır . Hatta bazı zamanlar orijinal tonerden daha fazla çıktı alırsınız. Çünkü orijinal tonerler çoğu zaman deneme amaçlıdır.

Yani size her zaman birinci sınıf toner dolum garantisi ile çalışan delta toner bu işte her türlü altyapı ve masrafı yapmıştır ve bütün malzemeleri birinci sınıftır.  Kısaca toner dolum   ne isterseniz   delta toner de var.  Her daim her müşteriye hep birinci sınıf iş çıkartmak için çalışmaktayız. Siz de  delta tonere gelin toner problemlerinizden  kökten kurtulun. Delta toner ücretsiz kurye hizmeti ile de sizlerin hizmettedir.

Günümüz teknolojik koşullarında genel olarak önemli unsur bizim için zamandır. Çünkü zamanımız artık herkes için fazlasıyla önemli olmaktadır. Bunun da en başlı sebebi ise yoğun çalışmamız bir yerden bir yere gitmenin bize yaşattığı fazlasıyla zaman kaybı ve daha fazla sosyalleşme isteği gibi bir çok sebep gösterilebilir. Peki daha fazla zamanımız bizlere kalması için ne yapıyoruz. Çok önemli bir zaman değil fakat nihayetinde toner dolumu da sizin için biraz zaman kaybıdır.

Nasıl diye düşüneceksiniz. Hemen cevap verelim, siz her şeyden önce toner dolumu için elinize aldığınız toneri götürüp  tonerciye vermeniz sizlere  dolum yaptırmanız ve onu tekrar yazıcınıza götürüp takmanız sizin için son derece  ciddi bir zaman kaybıdır aslında. Yani en kötü şartlarda siz toner dolumu için birkaç saat harcamış olursunuz. Ve bunu her toner dolumun da yaşadığınızı düşünürsek sizlere iyice zaman kaybı olmaktadır.

Ayrıca siz toneri kendi elinizle götürdünüz doldurunuz ve getirip taktığınızda sorun yaşadınız varsayalım olalım. O zaman birde o sorunla uğraşıyorsunuz ki bu daha da fazla  bir zaman kaybıdır sizler için. Yani toner dolumu artık sizin için en az 2-3 saat zaman kaybına sebep olacaktır. Birde buradan yakın misali hem işiniz den hem zamanınız da hemde paranızdan olacaksınız. Altı üstü bir toner dolumu deyip geçmemek gerektiğini anlamış oluruz.

İşte deltatoner size bu durumda ciddi olanaklar sizlere  sunmaktadır. Kısaca size toner dolumu sektöründe  profesyonellik yaşamaktadır. Nasıl mı ? Son derece basit, her şeyden önce profesyonel bir kadro her türlü toner dolum ekipmanı ve titiz çalışma şekli ile sizlere hizmettedir. Bunun yanı sıra ücretsiz kurye ile de sizleri de şaşırtacaktır. Bir telefon kadar yakın sözüne çok da yakışmakta.

Yani siz bir telefon açıyorsunuz ücretsiz kurye ayağınıza kadar geliyor ve sizin tonerizini alıp dolum yapıldıktan sonra tekrar size teslim ediyor bundan dağa ne iyi ola bilir. Üstelik garantili altında yapılacak bir işlemle. Yani tonerinizde arıza olması aksaklık çıkması durumunda tekrar ücretsiz olarak size destek vermektedir.  Kısaca toner dolumu da harcanacak bütün zaman size kalmış olur. Buna ek olarak muadil toner için aynı şartlarda geçerli. Deltatoner size bir telefon kadar yakın.

Aslında ilk bakışta çok farklı iki branş gibi gözükseler de aslında her ikisi de aynı işleme tutuluyor. Yani aslında her ikisi de toner dolumu demektir. Aralarındaki tek fark toner dolumun da toner sizin muadil toner de ise başka bir toner alıyorsunuz.  Ver iki toner de genel olarak toner dolumu işlemin geçiyor. Sonuçta sıfır toner almaktansa bu iki yoldan birini seçmek  çok daha avantajlı olacaktır. Peki sıfır toner almanın ne gibi sakıncaları olacak kim bilir.

Her seferinde sıfır toner alarak çevreye doğaya zararı da vardır. Sıfır toner almak ülkeye eksi yönde  zarar demektir. Kısaca bu konulara ayrı değinelim. Zira her biri başlı başına önemli konulardır. Her şeyden önce sıfır toner almak sizin için ciddi bir maddi kayıp olacaktır. Her seferinde sıfır toner almak sizi maddi açıdan zarar verir. Yani çıktı almanız sizin için çok fazla maliyetlere gelebilir.

Bu da yaptığınız işe yansız. Yani size ciddi bir maddi külfet olabilecek. Örnek verecek olursak ortalama toner dolumu  beşte bir muadil toner  üçte bir maliyet söz konusudur. Yani sıfır toner örnek 100TL ise toner dolumu 20TL muadil toner ise 40TL gibi bir rakam olacaktır muhtemelen. Hatta sıfır toner  toner dolumu arasında meblağlar beşte birden daha fazladır.  Yani her seferinde en az altı yedi kat daha fazla maliyetli olur. Ve doğal olarak size hiçbir artısı olmayacaktır bu durumun.

Toner dolum iş yaptığınız firma delta toner gibi kaliteli toner dolumu yapsın. Toner dolumuna farklı bakış açısı sunan delta toner.Şimdi diyeceksiniz toner dolumunun doğaya ne faydası var. Aslında çok faydası var siz her seferinde toneri sıfır alırsanız eski toneri çöpe atarsanız toner doğrudan doğaya karışacaktır. Unutmamak gerek ki tonerin ham maddesi genel olarak petrol olduğudur. Yani boş toneri çöpe attığımızda çözünmesi yıllar süre bilecektir.

 

 

Elbette ki bu durum doğaya zarar vermektir. Gelelim işin ülke ekonomisine etkisi. Evet toner dolumu deyip geçmemek gerek her bir toner ortalama 100$ dan daha fazla olduğunu düşünürsek siz her bir toner aldığınız da ülke ekonomisine o kadar çıktı vermiş olunacak. Siz her bir toner alırken kazancınız  yurt dışına gidecektir.Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar oldukça ağırdırlar. Dakikada alınan baskı sayısı Lazer Yazıcılara göre çok daha düşüktür.

Eğer hız kalite ve ekonomi arıyorsanız kesinlikle lazer yazıcıları tavsiye ediyoruz.Son zamanlarda mürekkep püskürtmeli (Inkjet) makinelere yeni   sistem takılarak farklı çözümler üretilmektedir. Bu yazıcıların  küçük  olan kartuşları daha büyük kartuş ve mürekkep ile çözmek isteyen bazı firmalar Doldurulabilir  Kartuş, Diğer ismi bir ürünü çıkarmışlardır.Püskürtmeli Makinelere dışarıdan tank sistemi bağlanan mürekkepler bu işi bir nebze olsun hafifletmiş gibi gözükmektedir.

Bazı yazıcılarda  kullanılabilen  sistem bir çok makinede ilerleyen zaman diliminde Yazıcı Başlık (Kafalarında) arızalara sebep olmaktadır. Bu arızayı tamir etme ve yenileme işlemi de bir yazıcı fiyatına  neredeyse aynı zamanımızı alır. Günümüzde Lazer Yazıcıların fiyatları düşük seviyelere gelmiştir. Markalar zaman zaman kampanyalar yaparak özellikle Samsung, Canon tüketiciye uygun fiyatlar sunmaktadırlar. Toner dolumu  lazer yazıcılar için büyük bir avantajdır.

Evvela siyah mı yoksa renkli mi çıktı alınacağı önemlidir. Renkli Lazer Yazıcıların fiyatları yüksektir. Yine Renkli Tonerlerin fiyatları siyah tonerlere göre daha yüksektir. Sonra dakikada aldığınız çıktı sayısı önemlidir. Çıktıı yoğunluğuna uygun yazıcı tercih edilmelidir.  Evet. Hemen hemen tüm Lazer Tonerlerin dolumu yapıla bilir. Lazer Jet Tonerlerin dolum maliyetleri ortalama 25TL-40TL civarındadır. Fiyatlar Yazıcı Modeline göre değişim göstermektedir. Samsung markası denince akla gelen olarak cep telefonu gelir. Aslında  kısmen olsada doğrudur.

 

Özet olarak bütün parametreler dikkate alındığında Delta Toner olarak tüketiciye ev ve ofislerinde LaserJet Yazıcıları kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü birim baskı maliyeti daha düşük olan LaserJet Yazıcılar daha hızlı ve daha fazla baskı vermektedirler. LazerJet Yazıcılar dakikada 25-50 sayfa üzerinde baskı  kapasitesine sahiptirler. LazerJet Yazıcılar bir Dolu Toner ile 1500-2000 sayfa üzerinde çıktı vermektedirler. Samsung markası denince akla ilk olarak cep telefonu gelir. Aslında kısmen doğrudur.

Artık insanlar o kadar yoğun  iş temposunda çalışmaktalar ki zaman en kıymetli şey haline gelmiştir. Zamanın kıymetli olduğu dönemde sizde lazer yazıcınız için zaman ayırmanız gerek kalmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yani delta toner ücretsiz kurye ile muadil toner hizmeti sunmaktadır. Yani siz bir telefon açıyorsunuz toner dolumu veya muadil toner için biz adresinize kadar ücretsiz kurye ile size hizmet getiriyoruz.

 

 

 

Samsung uzun zamandır faaliyet gösteren dünyanın en önden gelen bilişim firmalarındandır. Hatta lideridir bile denir. Samsung markası sadece teknoloji elektronik değil başka sektörlerde faaliyet göstermektedir. Samsung şirketler gurubudur. Yarı iletken maddelerin üretimi ile yola çıkan ve sonra ilaç sektörüne geçen kurum, otelcilik, turizm gibi sektörlerde başarılı işler yapmıştır. Kısaca karşımızda teknoloji anlamında dünya devi vardır. Tabi şu an ilgilendiğimiz konu lazer yazıcılardır.

Brother toner dolumu ciddi bir meseledir. Yukarıda da belirttiğim gibi bu işlemi kaliteli firmaya yaptırmanız gerekmektedir. Zira brother toner dolumu sırasında chip kullanılmış olur durumlarda yazıcınız da sorunlar yaşanabilmektedir. Sadece toneri doldurmak yeterli değildir. Aynı zamanda chip işlemlerini de doğru şekilde halletmeniz gerekmektedir. Bu işlem tecrübe ve malzeme gerektirmektedir.Haberlerde göreceğiniz çok içerikte muadil tonerin fayda veya zararları anlatılmaktadır. Bu konuları beraber inceleyelim. Öncelik zararlarına bakalım.Daha sonra  karar verebilirsiniz.

Muadil toneri her türlü inceleyelim.Sonrasında tonerin içerisinde  toner tozunu iyice temizlemeniz gerekmektedir. Nede olsa bez ile her yerini temizleme şansınız olamaz. Bunu içinse tazyikli hava gereklidir.Toner dolumun da kullanacağınız hava da özel olmalı düşünün araba lastiği şişirdiğiniz hava olamaz. Toner dolumu için gerekli işlem sadece bu kadar diye düşünebilirsiniz. Asla bu kadar değil toner dolumu için kullanacağınız toner tozun kalite ve miktarı çok önemlidir.

 

 

1908 yılında kurulan brother firması yüzyıldan devirmiştir. Brother  Japon firmasıdır. Brotherin 17 tane üretim tesisi olup yaklaşık 44 ülkede faaliyet gösterir. Bu da brotheri büyük uluslararası şirket yapmaktadır. Köklü geçmiş olan firma zamanla çok daha iyisini yapmak için çalışmıştır. Halen  hızla büyümektedir.Bu bağlamda samsung marka yazıcılarda gerek teknolojik açıdan gerekse servis ağı konusunda daha dikkate  çıkmaktadır. Samsung lazer yazıcılar oldukça kullanışlı yazıcılardır.

Öyle ki en çok tercih edilen ürünler arasındadır SamsungDelta toner olarak bizde sizlere samsung lazer yazıcıları tavsiye ederiz. Samsung lazer yazıcılar genelik olarak toner dolumu yapılan yazıcılardır. Ve sağlıklı toner dolumları ile oldukça verimli kullanılabilir. İşte bu gibi durumda delta toner devreye girmektedir. Delta tonerin yaptığı toner dolumların  binlerce sayfa çıktı alırsınız. Ve yıllar geçse bile baskı kaliteniz mükemmel sonuçlar verir. İlk günkü baskı kalitesini delta toner sizlere yaşatır.

Öncelikle firma ne kadar profesyonel bu konuda ona bakmak lazım. Eğer bildiğiniz firma ise mümkünse dolum yapılan yere gidip görmenizi önemle öneririz. Yani eğer imkanınız varsa eğer firma izin veriyorsa toner dolumu sırasında işlemi yapan kişiyi izlemenizi tavsiye ederiz. Burada ne gibi  fikir edineceğiz. Toner dolumu gerçekten de anlatıldığı gibi zor işlem mi yoksa çok basit  şekilde yapılan bir işlem mi, kimine göre bu işlem oldukça basit bir tornavida ile yapılacak tarzda gözükmektedir.

Toner dolumu hassas bir iştir. Gerekli teknik cihazlar eşliğinde uzman kişiler tarafından hassasiyetle yapılması gerekmektedir. Öncelikle her önünüze gelene toner dolumu yaptırmanız kesinlikle yanlıştır. Bunu çok sakıncası vardır. Her önüne gelen toner dolumu yapamaz. Yapsa bile gerekli ekipmanlara sahip mi gerekli bilgi birikimi var mı bunlar bakmamız gerekir . Peki olmaması ne demektir.Toner dolumlarında öncelik kaliteli işlem yapılması. Sırf toner doldurmak için dolum yaptırılmamalıdır.

Bu durumda tonerlerinizde sorun oluşur ve istediğiniz verimiz alamazsınız. Bu durumdan sonra hali ile artık toner dolumundan vazgeçip yeni toner alıyorsunuz. Bu durum ise çevreye karşı yapılan  sorumsuzluk örneği oluşturur. İşte bu aşamada delta toner kalite ve çevreye karşı sorumluluk güvencemiz olmaktadır. Toner dolumda harika sonuçlar ortaya koymaktadır. Çevreye  dost baskı hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Brother lazer yazıcılarının tonerinin dolum olmasının hiçbir sakıncası yoktur. Bilakis faydası vardır. Her şeyden önce sıfır toner dolum arasındaki fiyat uçurumunu bilmekte fayda vardır. Bunlara ek olarak her toner için harcanan ham madde doğaya zarar vermektedir. Kısaca toner dolumu oldukça önemli  meseledir. Sebebi ise yazıcınızı bir kez alırsınız ama tonere sürekli ihtiyaç duyarsınız. İşte sizin de dolum yaptırdığınız yerin bu işi ne kadar kaliteli yaptığını kısmen de olsa bu şekilde görebilirsiniz.

Gerçekten de toner dolumu  tornavida ile oluyor mu, yoksa daha fazla şey gereklimi. İstanbul da toner dolumu yapan yerlerin en başında Mecidiyeköy gelmektedir. Şişli Mecidiyeköy ve çevresinde toner dolumu  oldukça yaygındır.Brother marka lazer yazıcıların kullanımı oldukça iyidir. Firma kaliteli ve teknolojik ürünler müşterilerinin dikkatini çekmektedir. Brother lazer yazıcıları  normal lazer yazıcılar gibi toner kullanılmaktadır. Hali ile brother lazer yazıcılarında toner dolumuna ihtiyaç vardır.

 

Toner dolumu diğer markalar gibi brother markası içinde oldukça önemlidir. İşin teknik kısmını uzmanlarına bırakalım biz genel yapıyı ele alalım. Teknik kısmını delta tonere bırakalım.Toner dolumun başka bir çok size faydası vardır. Örnek verecek olursak toner dolumun da her bir seferinde yeni bir toner kullanılmamış olur ve bu da size ciddi geri dönüşüm sağlar. Yani böyle yaparak doğaya faydalı olursunuz. Toner dolumu sayesinde sizin de az da olsa katkınız olur.

Yani toner dolumu size kazancının yanında  sağladığı gibi doğaya da fayda sağlamaktadır. Her gün doğa için neler yaparız diye düşünen nesil haline geldik. Nedeni dünyamıza gerçekten de çok zarar verdik. Bu nedenle elimizden ne gelirse yapmaya gayret etmeliyiz. Toner dolumu yaparak biz de gezegenimize katkıda bulunabiliriz. Gelelim muadil tonerin basında iyi gösterilen yönüne. Elbette basında biliyor ki muadil toner milli sermayedir. Yani muadil toner satışlarında para olduğu gibi ülkemizde kalmaktadır.

Bunun yanı sıra muadil tonerde orijinal tonerin kalitesini yakalamak pekâlâ mümkün.Yani sürekli toner dolumuyaptırmanız gerekmektedir. Kısaca yazıcı almak size yeterli gelmeyecektir. Yazıcı yakıtı olan toneri sürekli temin etmeniz gerekmektedir. Brother marka yazıcılar toner dolumun  oldukça başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Toner dolumun da olmazsa olmazlar vardır aslında yani tornavida ile yapamazsınız. Öncelikle toner dolumu için altyapıya sahip olmanız gerekmektedir.

Yani toner dolumun  birinci kural kesinlikle temizliğe önem vermeniz gerekiyor. Peki toner dolumun  temizlik nasıl olur. Birincisi toner dolumu yapacağınız toneri biz bezle iyicene silmek. Bu bezde özel olması gerekmektedir.Kısaca Kağıthane muadil toner denince akla biz gelmek için çalışmaktayız. Delta tonerin hizmet anlayışı en hızlı ve en uygun şartlarda hizmet götürmektir. İşimiz toner dolumu ve muadil toner. Renklerin doğallığını bizimle tadın. Her zaman lazer yazıcınız ile sorunsuz çalışın.

Kağıthane muadil toner hizmetleri neleri kastediyoruz onlara değinelim.Yani basın her ne kadar muadil toner için doğru değil dese de gerçekten de tarafsız basın muadil tonerin önemimi  kez daha bizim için tarafsız bir şekilde bize yansıtmaktadır.Hatta bazen firmalar sanki habermiş gibi gösterip reklam yapabiliyorlar. Bunun yanı sıra başka artıları vardır. Toner dolum hizmetlerinde örnek delta toner gibi firma çok hızlı hizmet vermektedir. Ortalama 30dk tonerinizi hazır eden firma size ciddi anlamda  zaman kazandırmaktadır.

 

Muadil tonerin uzman ekipler tarafından ele alındığı sürece hiçbir sakıncası yoktur.Muadil toner bilindiği gibi daha önce kullanılmış tonerlerin tekrar kullanılmasıdır. Yani bir takım işlemlerden sonra tekrar elden geçirilip kullanılır hale getirilmesidir. Yeter ki muadil toneri işi bilen profesyonel birileri hazırlasın. Yani haberlerde olası bir muadil toneralmayın ile ilgili bir haber duyduğunuza bunu oturup tekrar düşünmek lazım. Zira bunun altında bir çok neden yatabilir. Sıfır toneri almanız hiçbir zaman bu kadar hızlı olmayacaktır.

İstanbul’da toner dolumu yapan  çok firma profesyonel firma mevcut. Bunların yanı sıra irili ufaklı çok firma da mevcuttur. Bura da asıl önemli olan da budur zaten. Hangileri firma profesyonel olarak toner dolumu yapmaktadır. Elbette bilmediğimiz firmaların hakkında yorum yapmak istemiyoruz. Ancak bildiğimiz şey var ki bu işi hakkı ile yapan çok fazla firma mevcut değil. Buna değinelim dedik.

Peki  gerçekten de muadil toner faydalımı yoksa zararlı mıdır. Bunu kendimize soralım. Bir kere orijinal tonerlerin hepsi tam dolu gelmemektedir. Bazıları demo olduğu için tam dolu değiller. Ayrıca aralarındaki fiyat farkları çok fazla muadil toner orijinal tonerin en az dörtte yada üçte biri gibidir. Toner dolumu size ve işletmenize zaman ve hız kazandırır. Kısaca bahsedelim. Gerekli ekipmana sahip değilse temiz ve sağlıklı bir dolum yapamayacaktır.

 

Bu nasıl olur öncelikle gerçekten de temiz olması şart. Yani dolum yapılacak olan tonerin fiziki anlam da temizlenmesi ve tazyikli havaya tutulması şarttır. Bu da sizin kaliteli bir toner dolumu yapmanız demektir. Gerekli malzemeler ile kastımız ise elinizdeki tornavidadan tutunda size tazyikli hava imkanı sunan cihazlara kadar hatta teraziniz dahi olmalıdır. Ayağınıza kadar kaliteli hizmet ile toner dolumunda bir numara.

 

Brother toner dolumu günümüzde oldukça önemli bir meslek haline gelen toner dolumun da yerini almıştır. Brother marka lazer yazıcınızın toneri bittiğinde yenisini almak kesinlikle mantıklı değildir. Sadece dikkat etmeniz gereken kaliteli hizmet veren bir firmaya bu işlemi yaptırmaktır. Örnek verecek olursak delta toner bu yönde harika çalışmalar yapmaktadır. Öyle ki brother toner dolumu sırasında boş toneri adresinizden alıp dolum işlemlerinden sonra tekrar size yani adresinize teslim etmektedir. Ve bu işlemler için ekstra ücret almamaktadır.

Toner dolum işlemleri çok yerde gururla söylenerek biz beş dakikada teslim ediyoruz diyebilirler. Bu ne kadar mantıklı yada gerçekten de hızlı hizmet dedikleri bu mudur. Gelin hemen cevap arayalım. Toner dolum işlemleri çarçabuk yapılacak işlem değildir. Sadece bir toner ile uğraştığınızı varsayalım. Çok basit örnek verebilirim. Bu sektör deki rant miktarı. Yani sektör sıfır toner sattığında kazandığı para muadil toner de kaybettiği paranın miktarı.

Ve bu da öyle küçümsenecek bir meblağ değildir. Diğer açıdan muadil toneri hakkıyla doldurmayanlar. Gibi ama genel anlamda muadil tonerin hiçbir sakıncası yoktur.Tam tersine muadil toner çok daha avantajlıdır. Önemli olan bize ne kazandırdığıdır.
Kısaca Kağıthane muadil toner denince akla delta toner gelmesi için çalışmaktayız. Bizim için Kağıthane neresinde olduğunuz önemli değil. Her semtine özel olarak ilgilenmekteyiz. Toneriniz bittiği zaman bizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

 

 

 

 

Size bir telefon kadar yakınız ibaresi delta toner için kullanılmış olsa gerek. Kağıthane muadil toner en kaliteli şekli ile delta tonerde.Bu da ciddi bir ekonomi sağlamaktadır. Tabi bunlarla da kalmamak lazım burada her kullanılan toner doğaya zarardır. Oysa muadil toner bir geri dönüşümdür. Yani tekrar tekrar kullanılan tonerler aynı zamanda doğaya faydalıdır. Bu durumda muadil toner orijinal tonere göre çok daha avantajlıdır. Rahat bulunabilirliği ise cabası.

Elinize alın önce toneri sökmelisiniz. Sonra sökülen tonerin her yerini gerek temiz bir bez parçası gerekse tazyikli hava ile temizlemelisiniz. Sonrasında drumu temizlemeli yani daha önceki atık toner tozunu dökmelisiniz. Toner dolumunda olmazsa olmazlardan dır. Kirli kalan dolumlar çıktı kalitesini etkileyebilirler. Bunlardan sonra dolum yapılacak tonere marka ve modeline göre toner tozunu tartmalısınız. Toner dolumu var olan tonerinizi yeniden almaktansa tekrar içerisine toner tozu dolumu yaparak size tekrar verilmesidir.

Eğer çok fazla paranız varsa yeni toner alabilirsiniz. Yoksa tonerinizi dolum yaparak ciddi ekonomi yapmış olursunuz. Zira toner dolum ve sıfır toner arasında çok ciddi meblağlar söz konusudur.Toner dolumu orijinal tonerin neredeyse beşte biri fiyatına mal edebilirsiniz. Düşünün ki ayda birkaç kez toner dolumuna ihtiyacınız oluyor o zaman çok daha iyi fark edilir.

 

Bu yazı Genel, Haberler, Kartuş Dolumu, Muadil Toner, Samsung Toner Dolumu, Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir