Toner Dolum

Toner Dolum

Günümüz şartlarında halen bir çok kişiye göre toner dolum hizmeti önemsenmemektedir. Oysa toner dolum hizmeti ile ekonomimize ciddi katkılar sağlamaktayız. Gerek kişisel ekonomi gerekse ulusal ekonomi açısında toner dolum hizmeti önemsenmelidir. Buna karşın bir çok kişi tarafında halen toner dolum işlemi bir meslek yada bir vasıf gerektirmediği düşünülmektedir. Buda çok ciddi bir hatadır. Çünkü toner dolum işlemleri için mutlaka tecrübe ve altyapı gereklidir. Kısaca toner dolum deyince ayrı bir meslek aklımıza gelmelidir.

Toner dolumu hakkında bilinen yanlışlar.

  • Toner dolum tecrübeniz varsa ve altyapınız yani gerekli aletleriniz gerekli malzemeniz varsa ortalama 15- 45 dk arasında süren bir işlemdir.  Yani her ortamda öle hemen bir iki dakikada yapılamaz.
  • Bütün toner tozları diğerlerine uymaz. Yani her marka ve model için farklı toner tozu gerekir. Satın aldığınız toner tozunu her markaya kullanırsanız hali ile verim alamazsınız. Samsung toner için aldığınız bir toner tozunu hp toner için kullanmanız çok sağlıklı değildir. Çünkü her bir markasını toner tozu inceliğini renk ayarı vs. gibi farklılıkları vardır.
  • İnternet cafelerde yada bilgisayarcılarda toner dolum hizmeti verilmesi ne kadar doğrudur. Aslında herhangi bir yanlış yoktur yeter ki uygun koşulları sağlasınlar. Ancak birçok bilgisayarcı yada internet cafe bu denli maliyetli bir işin altına girmek istemez. Buna karşın kaba düzen olarak bu işi yapar. Bu da çoğu zaman müşteri memnuniyetsizliği demektir.
  • Toner dolum çok ucuza mı mal edilmektedir. Hayır uygun kalitede bir toner dolumu yapıyorsanız kesinlikle ucuza mal olmamaktadır.  Tam tersine kaliteli bir toner dolumu en az 15-20TL yi bulur. Olayı sadece toner tozu olarak düşünmememiz gerekmemektedir. Gerekli temizlik malzemelerinden tutunda hava temizleme sistemine yani vakum sistemine kadar size her bir toner dolumunun maliyeti söz konusu olacaktır.
  • Toner dolum hizmeti uzaktan alınamaz mı? Elbette ki alınabilir. Çok basit bir işlemdir toneri yazıcıdan çıkartmak. Anlaşmalı kargo ile eğer mümkünse toplu bir şekilde gönderim yaparsanız emin olun çok daha verimli ve uygun fiyata toner dolumunu gerçekleştirmiş olursunuz.

Delta toner bu maddelerin hepsini size en uygun şartlarda sağlamaktadır.

Bu yazı Haberler, Kartuş Dolumu, Muadil Toner, Samsung Toner Dolumu, Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir