Toner Doldurmak İçin Ne Gerekli

Toner Doldurmak İçin Ne Gerekli

Soru basit toner doldurmak için ne gerekli. Yani hangi malzeme ve hangi işlemler gerekli. Ama cevap ondan da basit. Profesyonel bir kadro bir sürü malzeme ve uygun toner tozu. Oysa bir çok firma yada kişi toner doldurmak demek bir tornavida ile olacağını düşünmekteler. İşte size bu aşamada sizi bilgilendirmek isteriz. Toner doldurmak denince her şeyden önce o toner için en uygun toner tozu gereklidir. Yani bir hp toner için kullandığınız toner tozu ile bir samsung toner için kullandığınız toner tozu asla bir olamaz.

Sonrasında tonerin içini temizlemek için mutlaka hava gerekli size. Yani tonerin içindeki o tozları temizlemek için tazyikli hava şart. Ayrıca da mutlaka ıslak bez gerekli ki gerçekten de tonerin üzerindeki tozları temizlemiş olasınız. Aksi halde dolum sonrası kağıt üzerinde bir takım sıkıntılar verebilir. Yani sizin için bunlar sadece başlangıç. Sonrasında her bir toner markası için ayrıca yazıcı gereklidir. Yani siz bir toneri doldurmak istiyorsanız kesinlikle buradakiler olması gerekiyor.

Peki bu malzemeler olmazsa ne olur. Hemen söyleyelim. Elbette ki toner dolumu yapılır. Ama burada mesele toner dolum değil kaliteli bir toner dolumu yapmak. Peki ne olur böyle toner dolumu yapmazsak. Bir kere kaliteli bir çıktı alamazsınız. Yani çıktınız üzerinde lekeler olabilir. Veya kararmalar olabilir. Sonrasında çıktı sayınız sağlıklı olmaz. Mesela normalde iki bin çıktı veren bir toner daha az çıktı verecektir. Yada lazer yazıcınız dahil etrafı batırabilirsiniz.

Oysa kaliteli bir toner dolumu neredeyse orijinal toner dolum ayarında iş çıkartır. Hatta bazen orijinal tonerden daha fazla çıktı alırsınız. Çünkü orijinal tonerler çoğu zaman demodur. Yani size her zaman birinci sınıf toner dolum garantisi veren delta toner bu işte her türlü altyapı ve masrafı yapmıştır.  Kısaca toner dolum  için ne gerekli ise delta toner de var.  Her daim her müşteriye özel hep birinci sınıf iş çıkartmak için çalışmakta. Sizde delta tonere gelin toner sorunlarından kökten kurtulun. Delta toner ücretsiz kurye hizmeti ile de sizlerin yanındadır.

Bu yazı Kartuş Dolumu, Muadil Toner, Samsung Toner Dolumu, Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir