Panasonic Lazer Yazıcı

Panasonic Lazer Yazıcı

Panasonic 1918’de Japonya’nın Osoka şehrinde kurulmuştur. Kurulduğun da 3 çalışanı olan ve ampul üretimi ile başlayan firma. Şu anda 330 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Panasonic dünya çapında bir teknoloji firmasıdır. Bir çok sektörde başarılı işler yapmıştır. Genel olarak insanlara bir güven veren markadır. Panasonic ise tamam dememiz birazdan bu yüzdendir. Biz genel olarak Panasonic lazer yazıcılarla ilgileniyoruz. Zira panasonic lazer yazıcılar yoğun kullanılan bir yazıcı modelidir.

Panasonic lazer yazıcılar kaliteli ve hızlı yazıcılardır. Elbette ki marka modeline göre değişmekle beraber genel olarak kaliteli bir üründür. Global bir teknolojisi olması sebebi ile gerekli servis ağına sahip olmaları ayrıca bir kolaylıktır. Panasonic lazer yazıcılar toner dolumun da bize ayrıca kolay sağlamaktadır. Tabi ki bizim için önemli olan bir özelliktir. Çünkü toner dolumuna müsait olmayan bir lazer yazıcı bize çok ciddi bir zarardır. Kartuş dolumugibi düşünülebilir mesela bazı yazıcıların kartuşları dolum yapılamamaktadır. Bu da her seferinde sıfır kartuş almak zorunda kalırsınız. Bu da size ciddi bir külfet getirmektedir. Kartuşların bu kadar maliyetli olduğu bir ortamda birde toneri düşünelim. Zira tonerler çoğu zaman yazıcı fiyatına yakındır. Bu da toner almaktansa yeni yazıcı al mantığı ortaya çıkmaktadır. Oysa toner dolumu ile aynı işlemi kaliteli bir firma ile çok daha ucuza mal edebilirsiniz. Yani neredeyse beşte bir fiyatına yani bir sefer sıfır toner almaktansa toner dolumu ile  bu işlemi beş kez veya daha fazla yapmanız mümkündür. Her seferinde toner dolumu ile aynı kaliteyi almanız yıllarca kullanmanıza olanak sağlar.

Toner dolumunun doğaya faydası

Toner dolumu olmasa idi sıfır toner almamız gerekecekti.  Peki bunun maddi boyutunun yanında başka dezavantajları nelerdir. En önemlilerinden birisi her seferinde sıfır toner alarak var olan tonerinizi çöpe atarsanız bu çöpe attığınız toner doğaya zarar verecektir. Zira üzerindeki plastikler kolay kolay doğada çözünmezler bu da gelecek nesiller için hiç de iyi bir şey değildir. Hiç kimse doğaya zarar vermek istemez kaldı ki bir ağaç için bile artık direnmekteyiz. Önemli olan boş tonerleri değerlendirmeliyiz. Toner dolumu ile bu işin doğaya zarar vermemesini önlemeliyiz. Delta toner ile kaliteli toner dolumu sıfır orijinal toner kalitesinde hizmet alabilirsiniz.  http://www.deltatoner.com/panasonic-yazicilar

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Panasonic Lazer Yazıcı için 1 cevap

  1. Geri izleme: Panasonic Lazer Yazıcı | | TonerDolumuIstanbul.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir