Muadil Toner ve Toner Dolum

Muadil Toner ve Toner Dolum

İlk bakışta elbette ki önemsiz bir şeymiş gibi gözükmekte. Ancak derinlemesine düşündüğümüzde ve araştırdığımızda aslında toner dolumunun ülke ekonomimize çok ciddi katkıları olduğunu göreceksiniz. Aslında tek bir toner dolumu olarak düşünürsek tabi ki çok ciddi bir durum söz konusu değildir. Ancak genelleme yaparsak her gün binlerce tonerin dolum yapıldığını düşünürsek bu da ortaya muazzam bir bedel çıkartmaktadır.

Günümüzde Lazer Yazıcıların fiyatları makul seviyelere gelmiştir. Markalar zaman zaman kampanyalar yaparak özellikle Samsung, Canon tüketiciye uygun fiyatlı çözümler sunmaktadırlar. Toner dolumu ise lazer yazıcılar için büyük bir avantajdır.  Zira toner dolumu size uzun süreli yetecektir. Sürekli kartuş bitti derdi ile uğraşmazsınız.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar oldukça yavaştırlar. Dakikada alınan baskı sayısı Lazer Yazıcılara göre çok düşüktür. Eğer hız kalite ve ekonomi arıyorsanız kesinlikle lazer yazıcıları tavsiye ediyoruz.  Lazer yazıcılar için toner dolumu ve muadil toner olmak üzere avantajlı hizmet alınabilmektedir.

LaserJet Yazıcıların toner dolumu yapılabilir mi?

Evet. Hemen hemen tüm Lazer Tonerlerin dolumu yapılabilmektedir. LaserJet Tonerlerin dolum maliyetleri ortalama 25TL-40TL civarındadır. Fiyatlar Yazıcı Modeline göre değişim göstermektedir. Ayrıca delta toner gibi kaliteli bir firma da yapılan toner dolumu sonucu muazzamdır. Kaliteli toner dolumu ile lazer yazıcıları ömürlük olurlar.

Bilinenin aksine samsung lazer yazıcılar oldukça kaliteli ve performanslı aletlerdir. Elbette ki modeline göre farklılık göstermektedirler. Ancak genel olarak samsung marka lazer yazıcılar tercih edilebilirler. Bunlara ek olarak samsung lazer yazıcıların en belirgin özelliği tonerlerinin doldurulabilmesidir. Çünkü toner dolumu lazer yazıcılarda oldukça önemlidir. Eğer bir yazıcının tonerini dolduramıyorsanız bir anlamı kalmaz. Yani her seferinde sıfır yazıcı parası ödeyip toner almanız size ciddi maliyetler sağlayacaktır. Ancak siz her seferinde toner dolumunu tercih ederseniz bu ortaya çıkan meblağdan kurtulmuş olursunuz.

Yapılan araştırmalara göre varılan sonuç,  uygun fiyat nedeniyle eve, ofisine alınan Mürekkep Püskürtmeli (Inkjet) Yazıcılar kartuş fiyatları nedeniyle neticede tüketiciye daha pahalı yansımaktadır. Buna karşın toner dolumuna müsait lazer yazıcılar çok daha ucuza mal olmaktadırlar. Toner dolumu olmazsa idi eğer lazer yazıcılar böyle uygun fiyata mal edilemeyecekti. Ayrıca kartuş dolumu sizi nereye kadar götürür.

Renklerin doğallığını toner dolumunda sürekli yaşayamayabilirsiniz. Çünkü profesyonel olarak yapılmayan toner dolumları sorunlar çıkartacaktır. Lazer yazıcıların kullanımın kolaylığı ve ekonomik olması tercih edilmelerini gerektirir. Samsung lazer yazıcı toner dolumları için delta toneri tercih edebilirsiniz. İşimiz sadece toner dolumu. Çıktı kaliteniz ve çıktı sayınız kadar sürdürülebilir tonerler için bizimle çalışın. Muadil toner kalitemizi görünce şaşıracaksınız. Toner dolumunda yaptığımız kampanyalar ile her zaman yanınızdayız. Sizde kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizi takip ediniz.

Lazer Yazıcı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Evvela siyah mı yoksa renkli mi çıktı alınacağı önemlidir. Renkli Lazer Yazıcıların fiyatları yüksektir. Yine Renkli Tonerlerin fiyatları siyah tonerlere göre daha yüksektir. Sonra dakikada aldığınız baskı sayısı önemlidir. Baskı yoğunluğuna uygun yazıcı tercih edilmelidir. Bunun için size lazer yazıcıları tavsiye etmekteyiz.

Delta toner sıfır tonerin bize sunmuş olduğu imkanların aynısını sunmaktadır. Yani toner dolumu ile sıfır toner kalitesin hatta öyleki her seferinde çıktı kalitesi renklerin doğallığı sizi şaşırtacaktır. Yıllarca size eşlik edecek tonerler için delta toneri tercih etmelisiniz. Delta toner sadece toner dolumu yapmaktadır.

Toner dolumu için bir takım malzemelere gerek vardır. Ve bu gerekçelerden dolayı yerinde toner dolum hizmeti demek oluyor ki gelip boş toneri alıp toner dolumundan sonra tekrar getirip yazıcınıza takmaktır. Aslında direk bakıldığında bu işlem yerinde servis gibi gözükmemektedir. Ama detaylıca olsa da bu işlemde bir çeşit yerinde servistir.

Çünkü siz hiçbir mesafe kaydetmeden hizmet alıyorsunuz. Size sadece zaman kaybı da değil ayrıca yol masrafı da ekleyecektir. Yani her açıdan bu işten zarar görürsünüz. Buna karşın birde toner dolumu yaptırdığınız firmanın kalitesi de çok önemli.

Mürekkep  Püskürtmeli Inkjet Yazıcıların iyileri de yok değildir fakat bu tür yazıcıların fiyatları Lazer Yazıcılara yakındır. Lazer yazıcıların en uygun kısmı her zaman çok daha uygun fiyata bize ulaşmaktadırlar.

Delta Toner Sarf Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak toner dolum hizmeti vermekteyiz. Uluslararası standartlara uygun üretim bandımızda tonerlerinizi yenileyerek dolduruyoruz. Dolumu tarafımızca yapılan tonerler orijinal baskı kapasitesiyle aynı çıktı vermektedir. Baskı kalitesi orijinal tonere göre %90 üzerinde performans vermektedir. Yani esasında ortalama 1/5 oranında fiyat avantajıyla yeni bir toner almış oluyorsunuz. Üstelik ücretsiz kurye servisimizle tonerinizi evinize, ofisinize kadar getiriyoruz. Toner dolumun da kalitenin ve farklılığın adresi.

Mürekkep  Püskürtmeli Inkjet Yazıcıların kartuşlarına dolum yapılabilir mi?

Araştırmalara göre çoğu tüketici ihtiyacına dönük yanlış yazıcı almaktadır. Yazıcı almak için için elektronik markete giden tüketici nasıl kullanabileceğini araştırmadan ihtiyacına uygun olmayan yazıcılar almakta ve neticede birkaç ay sonra sorunlarla yüzleşmektedirler. Bu aslında olağan bir durumdur. Oysa toner dolumu ile bu sorunu pek yaşamazsınız.

Herkes bizim gibi duyarlı olsa ne olur toner dolumu sadece bir kalem bunun yanı sıra bir çok etken söz konusudur. Ülke ekonomimiz için neler yaparız diye düşünmek lazım. Zira bu ülke hepimizin çocuklarımızın. Biz her ne kadar toner dolumunu konu almış olsak bile genel olarak Türk malını tercih etmek hepimizin görevidir. Toner dolumu neden burada önemli biraz da ona değinelim.

Son zamanlarda mürekkep püskürtmeli (Inkjet) makinelere yeni bir sistem takılarak farklı çözümler üretilmektedir. Bu yazıcıların  küçük  olan kartuşları daha büyük bir kartuş ve mürekkep ile çözmek isteyen bazı firmalar Doldurulabilir  Kartuş, Diğer ismi ile bir ürünü çıkarmışlardır. Ancak kartuş tonere nispeten daha pahalıdır. Çünkü kartuş ile çok az çıktı alabilirsiniz. Çünkü lazer yazıcılar çok daha pratik ve ekonomiktir.  Lazer yazıcılartoner dolumu ile anlam kazanırlar.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar oldukça yavaştırlar. Dakikada alınan baskı sayısı Lazer Yazıcılara göre çok düşüktür. Lazer yazıcı çok daha hızlı baskı almamıza olanak sağlar. Zaman içinde lazer yazıcı çok daha avantajlıdır.

1873 yılında fotoğraf malzemeleri satmayla başlayan firma zamanla ürün yelpazesini değiştirmiştir. Şu an bir dünya firması olan konica halen fotoğraf makinesi konusunda akla ilk gelen firmalardandır. 1960 yılında ilk fotokopi makinesi pazara sunmuştur.  Hatta 1983 de dünyanın ilk büyütme ve küçültme (zoom) özelliğine fotokopi makinesini yapmıştır. Elbette bunun gibi bir çok konuda ilk olması konica minalto nun teknolojiye verdiği önemi göstermektedir.

Garantili toner dolum hizmeti delta tonerde. Yerinde toner dolum hizmeti de bizde. İşimizi severek yapıyoruz. Delta toner gibi kaliteli toner dolumu yapan firmalar size bu işin ne kadar kolay ve avantajlı olduğunu bir kez daha hatırlatır.  Üstelik getirdiğimizde toner dolumundan gelen toneri yazıcınız üzerinde deneyerek takalım. Yani toner dolumundan gelen toneri deneyerek yazıcınıza takmış olalım. Yani acaba sorun olacak mı tonerimiz uyum sağlayacak mı gibi düşünmenize gerek yok. Yani kaliteli hizmette sınır yok gibi hareket etmekteyiz.

Peki nerede hangi yazıcı kullanılmalıdır? Hiç düşündük mü! Kesinlikle konuyu iyice araştırmamız gereken bir durumdur.

Yazıcılar Mürekkep Püskürtmeli ve Laser Yazıcılar olarak ikiye ayrılmaktadır.

Bir çok dünya firması yani rakipleri gibi vizyon açısından insanlara ve doğaya faydalı ekonomik ve pratik ürünler üretmektir.  Kaliteli ve süreklilik arz eden ürünler yapmaktadır. Konica minalto ülkemiz de oldukça yaygın bir altyapıya sahiptir. Yani destek konusunda sorun yaşamazsınız.

Çünkü toner dolumu normal tonere nispeten çok ciddi ekonomi sağlar. Buna ek olarak size hız da kazandırır. Zira toner dolumu için bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Ancak sıfır toner için günlerce beklemeniz gerekebilir. Samsung toner dolum işlemini delta toner olarak profesyonel ortamda kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Buna ek olarak ayağınıza kadar hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize elimizden gelen her türlü imkanı sunmaktayız. Ayrıca toner dolumun da gerekli olan bütün altyapıyı kurmuş bulunmaktayız. Söz konusu işlem sadece toner dolumu değildir. Kaliteli toner dolumudur.

Püskürtmeli Makinelere dışarıdan tank sistemi ile bağlanan mürekkepler bu işi bir nebze olsun hafifletmiş gibi gözükmektedir. Bazı yazıcılarda  kullanılabilen bu sistem bir çok makinede ilerleyen zaman diliminde Yazıcı Başlık (Kafalarında) arızaya sebep olmaktadır. Bu arızayı tamir etme ve yenileme işlemi de bir yazıcı fiyatına  eşdeğerdir. Lazer yazıcılar yani toner dolumu yapılabilen yazıcılar daha ucuza bile gelmektedirler.

Peki Nasıl Çalışır bu sistem ?

Püskürtmeli Makinelere dışarıdan tank sistemi ile bağlanan mürekkepler bu işi bir nebze olsun hafifletmiş gibi gözükmektedir. Bazı yazıcılarda  kullanılabilen bu sistem bir çok makinede ilerleyen zaman diliminde Yazıcı Başlık (Kafalarında) arızaya sebep olmaktadır. Bu arızayı tamir etme ve yenileme işlemi de bir yazıcı fiyatına  eşdeğerdir. Kesinlikle tavsiye etmediğimiz bir durumdur. Toner doldurmak aslında çok kolay bir işlemdir.

Evet.  Bir çok Mürekkep Püskürtmeli Yazıcıların Kartuş Dolumu yapılabilmektedir. Fakat kartuşlar teknolojisi gereği dolumlar da sürekli hata vermektedir. Ayrıca çok hızlı tükenen bu kartuşlar hiç beklenmedik anda işlerinizin yarım kalmasına sebep olmaktadırlar.  Ayrıca mürekkepli kartuşlar belli bir süre kullanılmadıkların da kurur ve özelliğini kaybederler. Oysa tonerli lazer yazıcılarda bu şekilde bir sorun yaşamazsınız.

Mürekkep  Püskürtmeli Inkjet Yazıcılar genelde bir kartuş parasına satılmaktadırlar. Tüketici uygun fiyat cazibesine kapılarak evine işyerine bu yazıcıları almaktadır. Yazıcı ile birlikte gelen kartuşlar demodur yani içerisinde az mürekkep vardır ve hızla tükenir. Kısa bir süre sonra kartuş bitince yenilemek üzere markete giden tüketici acı hakikatle yüzleşmektedir. Çünkü kartuş fiyatı yazı fiyatıyla aynıdır. Evet sanki yazıcı alıyormuş gibi kartuşa para ödemektedir.

Ne yazık ki ülkemizde bir lazer yazıcı yani yazıcı markası yok. Bu durumda tonerler yurtdışında gelmektedir. Bu da toner dolumunu buraya yani ülkemize kazandırmanın anlamını bize göstermektedir. Zira toner dolumu bizim yapabileceğimiz bir şey yani delta tonerin çok iyi bildiği bir iştir. Yani delta toner size sıfır toner kalitesinde toner dolumu hizmeti vermektedir.

Yani kısaca toner dolumu ülke ekonomimize çok ciddi getirileri söz konusudur. Şöyle bir düşünelim eğer her gün binlerce toner dolum yapılmayıp da eğer dışarıdan satın alınsa idi bu durumda toner satın almak için ne kadar para ödediğimizi söyleyebiliriz. Öyle ki her bir tonerin en az yüz dolar olduğunu da düşünürsek bu rakam muazzam meblağlar çıkartmaktadır.

Yerinde toner dolum hizmetinin size maliyeti nedir diye düşüneceksiniz. Delta toner Şişli, Mecidiyeköy ve çevresine ücretsiz hizmet vermektedir. Daha uzak kısımlara ise firma ile görüşmenizde size fiyat vermektedir. Hedef tüm İstanbul’a yerinde toner dolum hizmetini sunmaktır. Yerinde toner dolum hizmeti bir delta toner fikridir. İyi fikirler bizde delta tonerDelta toner muadil toner ve kartuş dolumlarındagerekli itinayı size göstermektedir.

Toner dolumu

Bir çok sektörde alışık olduğumuz yerinde hizmetlerin ne kadar kolay ve kullanıcı bazlı güzel olduğunu herkes bilir. Bunu birde toner dolumu için düşünün. Burada tek farkı toner dolumunun yerinde değil de getirilip doldurulup tekrar götürülmesidir. Zira tonerler yerinde istense de dolumu yapmak çok zor. Yani toner dolumunu öyle her yerde yapamazsınız.

Özet olarak bütün parametreler dikkate alındığında Delta Toner olarak tüketiciye ev ve ofislerinde LaserJet Yazıcıları kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü birim baskı maliyeti daha düşük olan LaserJet Yazıcılar daha hızlı ve daha fazla baskı vermektedirler. LazerJet Yazıcılar dakikada 25-50 sayfa üzerinde baskı  kapasitesine sahiptirler. LazerJet Yazıcılar bir Dolu Toner ile 1500-2000 sayfa üzerinde çıktı vermektedirler. Bu da oldukça yüksek bir çıktı rakamıdır.  Toner dolumu ile bu işin size maliyeti çok azdır.

Peki yerinde toner dolum hizmetinin bize artıları nelerdir. Çoğu zaman toner dolumu için bir firmaya gidersiniz. Elinizde boş toneriniz ile ve orada eğer hızlı bir işlem yapılıyorsa en az 30 – 50 dakika beklersiniz. Ve bu süreçten sonra getirip toneri yazıcınıza takarsınız eğer hiçbir hata çıkmazsa bile size bu işin en az ki zaman anlamında maliyeti 2 saattir. Ayrıca birde sorun çıktığını düşünün o zaman çok daha can sıkıcı bir durum olur.

Hemen hemen her marka olduğu gibi konica minalto için de toner dolumu hassas bir konudur. Zaten aksi düşünülemez eğer bir lazer yazıcı toner dolumuna uygun değilse kesinlikle tercih edilmemelidir. Delta toner ailesi olarak konumuz toner dolumu olduğundan toner dolumuna uygun olmayan bir yazıcı her açıdan bize zarardır. Bir düşünün toner dolumu olmayan bir lazer yazıcınız var ve her seferinde lazer yazıcınız için sıfır toner satın alıyorsunuz. Bunun size maliyetini tahmin bile edemezsiniz. Hele ki bir işletmeyseniz ve sürekli yazıcıyı kullanıyorsanız sıfır toner size ciddi giderler demektedir. Oysatoner dolumu bu ortamda size ciddi getiriler sağlamaktadır.

Günümüzde Lazer Yazıcıların fiyatları makul seviyelere gelmiştir. Markalar zaman zaman kampanyalar yaparak özellikle Samsung, Canon tüketiciye uygun fiyatlı çözümler sunmaktadırlar.  Lazer yazıcılar asla gözümüzü korkutmasınlar. Bilakis püskürtmeli yazıcılara göre daha az maliyet daha hızlı zaman ve daha az sorundur.  http://blog.deltatoner.com/hangi-yaziciyi-almaliyim/

Ve bazen toner dolumu yapan firmalar tonerinizi ertesi gün gibi daha sonraki bir güne verecek olursa o zaman olay çok daha can sıkıcı olacaktır. Kısaca sizin için toner dolumu zaman ve iş kaybı haline gelecektir. Oysa delta toner bu işlemi bir telefonla halletmenize olanak sağlamaktadır. Kısaca siz bir telefon açın gerisini bize bırakın biz sizin yerinize tonerinizi adresinizden alalım. Kaliteli bir toner dolum hizmetinden sonra tekrar getirip adresinize teslim edelim.

Ofis  ve evlerimizde kullandığımız yazıcılar hayatımızın vazgeçilmezi ve olmazsa olmazlarıdırlar. Acaba doğru makineyi doğru yerde mi kullanıyoruz? Gelin beraber bu konuyu inceleyelim.

Toner dolumu size ve işinize katkısı tartışılamaz. Her seferinde kat be kat fazla para ödemektense toner dolumu ile bu işi çok daha ekonomik şekilde bitirebilirsiniz. Her ne kadar lazer yazıcı firmaları toner dolumuna izin vermeseler de tonerlerini bu şekilde üretirler. Aksi halde satışları da etkilemektedir.

Ülkemize ne kazandırsak bize kardır aslında. Örnek verecek olursak bir alman böyle bir durumda kesinlikle ülkesi için elinden geleni yapacaktır. Yani o insanlar ülkelerini bu kadar seviyor da biz neden sevmiyoruz. Ülkemizi sevmek ülkemiz için ne yaptığımızla alakalıdır bence. Herkes bizim kadar duyarlı olsa o zaman ülkemiz daha da çok kazanacaktır.

Lazer yazıcı firmaları elbette ki üstün teknolojik cihazlar ortaya koymaktalar. Bir çok işlevi yapan, bir çok imkan sunan, kullanıcı dostu olan hatta oldukça hızlı işlem yapan bu lazer yazıcılar hayatımıza oldukça kolaylıklar sunmaktadırlar. Fakat buna karşın lazer yazıcı firmaları toner dolumunun hep karşısında durmuşlardır. Üretilen tonerlerde bir çok özellik koyarak sizin toner dolumu konusunda size zorluk çıkartmaktadırlar.

Araştırmalara göre çoğu tüketici ihtiyacına dönük yanlış yazıcı almaktadır. Yazıcı almak için için elektronik markete giden tüketici nasıl kullanabileceğini araştırmadan ihtiyacına uygun olmayan yazıcılar almakta ve neticede birkaç ay sonra sorunlarla yüzleşmektedirler. Bu aslında olağan bir durumdur. Oysa toner dolumu ile bu sorunu pek yaşamazsınız.

Örnek chip koyarak bu işlemi yapıyorlar.  Aslında gerekçe çok basit, daha fazla kar elde etmek daha fazla para kazanmak. Kendilerince de haklılar. O kadar yatırım yap, o kadar arge çalışması yap o kadar teknoloji kullan, masraf et ve toner satma. Ancak burada çok hassas başka bir konu vardır. Siz her satın aldığınız sıfır toner ile her şekilde geleceğinize zarar vermektesiniz. Olay sadece maddi boyutu değildir. Delta toner size her seferinde toner dolumu tavsiye eder. Ve garantili toner dolumları ile delta toner size yıllarca eşlik edecek tonerler için yanınızdadır. Delta toner her seferinde size sıfır toner kalitesinde toner dolumu ile şaşırtacaktır.

Bu durumda toner dolumu için verdiğimiz para ülkemizde kalmış olacaktır. Toner dolumu olmasa idi her seferinde toneri sıfır almamız gerekecekti ve bu da yurt dışına para çıkması demektir. Ortada bir mecburiyet varsa buna diyecek bir şey yok. O zaman mecburen bunu almamız gerekmektedir. Bir mecburiyet yoksa alternatif var ise ve alternatif daha kolay ve ucuzsa neden olmasın. Yani daha az ödeme aynı hizmet ise kesinlikle az olan tercih edilmeli yanitoner dolumu tercih edilmelidir. Her açıdan çok daha avantajlıdır.

Yazıcı nerede biz oradayız… Toner dolumunda marka delta toner .  Bir telefon kadar yakınız. Ayağınıza kadar gelen toner dolum hizmeti.

İrtibat: 0212 358 2 358 pbx, email: info@deltatoner.com

Bu yazı Genel, Haberler, Kartuş Dolumu, Muadil Toner, Samsung Toner Dolumu, Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir