Muadil Toner Mecidiyeköy

Muadil Toner   

Muadil toner denilince akla pek çok firma gelmektedir. Fakat delta toner muadil tonerde sizlere kalitesi yüksek mudail tonerler sizlerin hizmetindedir. Muadil toner  orijinal tonerlerden farksız standartlarda çalışmaktadır. Muadil toner almanın bir artısı da ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Bir toner ortalama 3-4 kez dolum göre bilmektedir. Tonerler tek kullanımlık değildir. Sıfır toner almak yerine muadil toner tercih etmek dağa avantajlıdır. Sıfır tonerle muadil toner arasında fiyat farkı ortalama yüzde 50 gibi bir orandadır. Hem ülke ekonomisine zarar vermemiş olursunuz hem de paranız fazla harcamamış olursunuz. Delta toner muadil toner konusu son derece kaliteli tonerlere sahip bir firmadır. Mudail tonerler her zaman dağa avantajlıdır fakat muadil toneri nereden aldığınıza dikkat etmeniz lazım kuytu köşe bir yerden muadil toner alırsanız sizlere ufak çaplı problemler yaşatacaktır.

Mudail toner yazıcı üretici firma haricinde başka bir firma tarafından üretilmiş tonerlerdir.Muadil kelimesi eşdeğer, eşit, denk gibi manalara gelmektedir.

Orijinalin eşdeğeri de denilebilir Yan sanayi diye de adlandırılırlar. Baskı maliyetleri çok düşük olan bu tonerler orijinal ürünlere alternatif olarak piyasada satılmaktadır. Orijinal ürüne göre baskı maliyeti  4/1 oranında daha düşüktür.Firmamızca satılan mudail tonerlerdir. yüksek kalite standartlarında üretilmiş 1. sınıf mudail tonerlerdir. Tekrar doluma uygun olarak üretilmiş mudail tonerlerdir. Atık hazneleri geniştir , bazı  yazıcıların  içinden çıkan demo tonerler  gibi değildir.Dolayısıyla dolum sonrası toner tozu sızdırarak kağıda leke bırakmazlar.Tonerlerimiz orijinal köpük ve karton ambalaj içinde satışa sunulmuştur.Piyasada , biten tonerlerin toplanıp  tekrar dolumun dan sonra satılan tonerlere de muadil toner denilmektedir.Oysa bu tonerler  yani yenilenmiş tonerlerdir. Sitemizde satılan tonerler yenilenmiş tonerler değil, sıfır üretim muadil tonerlerdir.

 

Kaliteli bir üretim ve kalite kontrolden geçmiş bir mudail tonerler yazıcıya zarar verme olasılığı yoktur. Tonerlerimiz  kalıp ,mekanizma vb. tüm yönleriyle orijinal tonerlerle birebir aynı üretilmişlerdir.  Firmamızda satılan muadil tonerler titiz bir üretim ve kalite kontrolden geçirilmek suretiyle satışa sunulmuş 1. Sınıf muadil tonerlerdir. Yine de Orijinal toner kullanmak isteyen müşterilerimiz için çeşitlerimiz mevcuttur.

Bu yazı Genel, Haberler, Kartuş Dolumu, Muadil Toner, Samsung Toner Dolumu, Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir