LAZER YAZICILAR

LAZER YAZICILAR

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar oldukça yavaştırlar. Dakikada alınan baskı sayısı Lazer Yazıcılara göre çok düşüktür.

Son zamanlarda mürekkep püskürtmeli (Inkjet) makinelere yeni bir sistem takılarak farklı çözümler üretilmektedir. Bu yazıcıların  küçük  olan kartuşları daha büyük bir kartuş ve mürekkep ile çözmek isteyen bazı firmalar Doldurulabilir  Kartuş, Diğer ismi ile bir ürünü çıkarmışlardır.

Peki Nasıl Çalışır bu sistem ?

Püskürtmeli Makinelere dışarıdan tank sistemi ile bağlanan mürekkepler bu işi bir nebze olsun hafifletmiş gibi gözükmektedir. Bazı yazıcılarda  kullanılabilen bu sistem bir çok makinede ilerleyen zaman diliminde Yazıcı Başlık (Kafalarında) arızaya sebep olmaktadır. Bu arızayı tamir etme ve yenileme işlemi de bir yazıcı fiyatına  eşdeğerdir.

Günümüzde Lazer Yazıcıların fiyatları makul seviyelere gelmiştir. Markalar zaman zaman kampanyalar yaparak özellikle Samsung, Canon tüketiciye uygun fiyatlı çözümler sunmaktadırlar.

Lazer Yazıcı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Evvela siyah mı yoksa renkli mi çıktı alınacağı önemlidir. Renkli Lazer Yazıcıların fiyatları yüksektir. Yine Renkli Tonerlerin fiyatları siyah tonerlere göre daha yüksektir. Sonra dakikada aldığınız baskı sayısı önemlidir. Baskı yoğunluğuna uygun yazıcı tercih edilmelidir.

Özet olarak bütün parametreler dikkate alındığında Delta Toner olarak tüketiciye ev ve ofislerinde LaserJet Yazıcıları kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü birim baskı maliyeti daha düşük olan LaserJet Yazıcılar daha hızlı ve daha fazla baskı vermektedirler. LazerJet Yazıcılar dakikada 25-50 sayfa üzerinde baskı  kapasitesine sahiptirler. LazerJet Yazıcılar bir Dolu Toner ile 1500-2000 sayfa üzerinde çıktı vermektedirler.

 

LaserJet Yazıcıların toner dolumu yapılabilir mi?

Evet. Hemen hemen tüm Lazer Tonerlerin dolumu yapılabilmektedir. LaserJet Tonerlerin dolum maliyetleri ortalama 25TL-40TL civarındadır. Fiyatlar Yazıcı Modeline göre değişim göstermektedir.

Delta Toner Sarf Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak toner dolum hizmeti vermekteyiz. Uluslararası standartlara uygun üretim bandımızda tonerlerinizi yenileyerek dolduruyoruz. Dolumu tarafımızca yapılan tonerler orijinal baskı kapasitesiyle aynı çıktı vermektedir. Baskı kalitesi orijinal tonere göre %90 üzerinde performans vermektedir. Yani esasında ortalama 1/5 oranında fiyat avantajıyla yeni bir toner almış oluyorsunuz. Üstelik ücretsiz kurye servisimizle tonerinizi evinize, ofisinize kadar getiriyoruz.

Yazıcı nerede biz oradayız…

İrtibat: 0212 358 2 358 pbx, email: info@deltatoner.com

 

 

Bu yazı Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir