Konica Minalto Lazer Yazıcılar

Tarihçesi  ve Vizyonu

1873 yılında fotoğraf malzemeleri satmayla başlayan firma zamanla ürün yelpazesini değiştirmiştir. Şu an bir dünya firması olan konica halen fotoğraf makinesi konusunda akla ilk gelen firmalardandır. 1960 yılında ilk fotokopi makinesi pazara sunmuştur.  Hatta 1983 de dünyanın ilk büyütme ve küçültme (zoom) özelliğine fotokopi makinesini yapmıştır. Elbette bunun gibi bir çok konuda ilk olması konica minalto nun teknolojiye verdiği önemi göstermektedir. Bir çok dünya firması yani rakipleri gibi vizyon açısından insanlara ve doğaya faydalı ekonomik ve pratik ürünler üretmektir.  Kaliteli ve süreklilik arz eden ürünler yapmaktadır.

Toner dolumu

Hemen hemen her marka olduğu gibi konica minalto için de toner dolumu hassas bir konudur. Zaten aksi düşünülemez eğer bir lazer yazıcı toner dolumuna uygun değilse kesinlikle tercih edilmemelidir. Delta toner ailesi olarak konumuz toner dolumu olduğundan toner dolumuna uygun olmayan bir yazıcı her açıdan bize zarardır. Bir düşünün toner dolumu olmayan bir lazer yazıcınız var ve her seferinde lazer yazıcınız için sıfır toner satın alıyorsunuz. Bunun size maliyetini tahmin bile edemezsiniz. Hele ki bir işletmeyseniz ve sürekli yazıcıyı kullanıyorsanız sıfır toner size ciddi giderler demektedir. Oysatoner dolumu bu ortamda size ciddi getiriler sağlamaktadır. Toner dolumu size ve işinize katkısı tartışılamaz. Her seferinde kat be kat fazla para ödemektense toner dolumu ile bu işi çok daha ekonomik şekilde bitirebilirsiniz.

Lazer yazıcı firmaları elbette ki üstün teknolojik cihazlar ortaya koymaktalar. Bir çok işlevi yapan, bir çok imkan sunan, kullanıcı dostu olan hatta oldukça hızlı işlem yapan bu lazer yazıcılar hayatımıza oldukça kolaylıklar sunmaktadırlar. Fakat buna karşın lazer yazıcı firmaları toner dolumunun hep karşısında durmuşlardır. Üretilen tonerlerde bir çok özellik koyarak sizin toner dolumu konusunda size zorluk çıkartmaktadırlar. Örnek chip koyarak bu işlemi yapıyorlar.  Aslında gerekçe çok basit, daha fazla kar elde etmek daha fazla para kazanmak. Kendilerince de haklılar. O kadar yatırım yap, o kadar arge çalışması yap o kadar teknoloji kullan, masraf et ve toner satma. Ancak burada çok hassas başka bir konu vardır. Siz her satın aldığınız sıfır toner ile her şekilde geleceğinize zarar vermektesiniz. Olay sadece maddi boyutu değildir. Delta toner size her seferinde toner dolumu tavsiye eder. Ve garantili toner dolumları ile delta toner size yıllarca eşlik edecek tonerler için yanınızdadır.      http://www.deltatoner.com/konica-minolta-yazicilar

Konica Minalto Lazer Yazıcılar için 1 cevap

  1. Geri izleme: Konica Minalto Lazer Yazıcılar | TonerDolumuIstanbul.net | 0212 358 2 358

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir