Hızlı Toner Dolumu

Hızlı Toner Dolumu

Hızlı toner doldurmak aslında bir sanat işidir. Çünkü herkes hızlı toner doldurmak ister ama bunu yapmak ayrıca bir durumdur. Toner doldurmak için bir sürü uğraş veriyorsunuz. Nasıl mı çok basit, çünkü toner dolumları yaparken bile bir sürü sorun yaşıyoruz. Oysa delta toner her zaman hem hızlı toner doldurmak ta hem de toner dolumu hizmeti vermektedir. Siz toner dolumunu artık sorun etmeyin bırakın bize biz sizin adınıza her türlü ayrıntıyı düşünelim.

Ama unutmamak gerek ki sorunlu tonerleri de tamir etmek pekala mümkündür. Muadil toner çözümleri bile çok gerekmezse kullanmamak gerekir. Size her açıdan daha avantajlı olan toner dolumudur. Muadil tonerler size her açıdan avantaj sağlar. Unutmamak gerekir ki lazer yazıcılar uygun şartlarda dolum yapılırsa yıllarca aynı kaliteyi yakalar.

Delta toner ile gerek muadil toner gerekse toner dolumuçözümlerinde kaliteyi yakalayın sorunsuz yazıcıların tadını çıkartın. Siz yazıcınızı sorun etmeyin delta toner gerekeni yapsın. İşinizi riske etmeyin delta toneri tercih edin. Lazer yazıcılarınız size  yıllarca eşlik eder.

Yukarıda belirtilen işlemlerin benzeri muadil tonerler içinde kullanılır. Yani size ulaştırılan muadil toner kesinlikle uygun şekilde doldurulmuş, chipi takılmış, içeriği temizlenmiş ve test edilmiş şekilde ulaşmaktadır.

Muadil tonerin bir farklı avantajı ise ekonomik olarak çok daha uygun olmasıdır. Aslındatoner dolumu muadil tonere nispeten daha ekonomiktir. Ancak zaman zaman yedek tonere ihtiyaç duyarsınız bu gibi durumlarda size muadil toner tavsiye ederiz.

Etrafınızda toner dolum hizmeti veren firmaların elbette ki kalitelisi vardır. Ancak bizim kadar hızlı toner dolum hizmeti veren başka bir firma var mıdır? Bence yoktur çünkü delta toner bu konuda çok avantajlı hizmetler sunmaktadır.  Çünkü delta tonerin hızlı hizmeti elbette ki toner dolumudur. Yani hızlı toner dolumu adına her şey delta tonerde.

Toner tozunun kalitesi ve miktarı

Toner dolumun da bilinen en büyük hatalardan birisi de toner tozunun kalitesi ve miktarıdır. Yani kullanacağınız toner tozunun kalitesi bir kere tonerin yazıcı markası ile uyumlu olması hem basım kalitesi hemde basım miktarını etkileyecektir.

Elbette ki boş tonerinize toner dolumu yapılabiliyorsa kesinlikle toner dolumunu tavsiye ederiz. Zira toner dolumu hem daha ekonomik hem de doğaya daha yararlıdır. Aslında düşünebilirsiniz sorunlu olan veya bozulan tonerler de muadil toner çözümü olabilir mi diye evet olabilir.

Her marka için farklı toz kullanılmaktadır. Yani her markaya özel toner tozu kullanılmaktadır. Kullanılan toner tozu kesinlikle tartılarak ne fazla nede eksik kullanılmaktadır. Yine bunu cihazlar eşliğinde uygun şekillerde tonerinize toz ilave edilmektedir. İşlemler sonrası toner montajı yapılmaktadır. Bu süreçte eğer chip gerekli ise onu da değiştirmektedir.

Muadil tonerin başka ne gibi faydaları vardır diye düşünecek olursak eğer normal sıfır toner ile kıyaslandığında en az 4-5 e bir ekonomi sağlar. Çoğu zaman muadil toner sıfır tonere nispeten daha hızlı bulunabilir.

Toner dolumunun bilinmeyen yönleri

Toner dolumu piyasa da standart olacak herkesin bildiği gibi toner tozunun içerisine konması ile oluştuğunu tahmin eden bir çok kişi var. Elbette ki bu işi hakkıyla yapmayanların da bu şekilde düşünmeleri normaldir. Öncelikle toner dolumların da kesinlikle profesyonel bir ekip ayrıca gerekli ekipmanları olması gerekmektedir.

Tabi hızlı toner dolumunun yanı sıra birde ücretsiz kurye seçeneği de var. Yani arzu ederseniz 90dk da toneriniz elinizde tek farkımız bu konuda ücret biraz fark etmesidir. Yada aynı fiyata toner dolumu hizmeti alabilirsiniz. Hızlı toner dolum hizmetini çok fazla firma veremez . belki de ilk olarak delta toner bu işi başlatmış olabilir. Çünkü hızlı toner dolumu için uygu altyapı olması gerekmektedir. Yani sadece toner dolumu yapmak yeterli değildir.

Yani toner dolumu öle toner tozunu tonerin içerisine koyarak yapılan bir işlem değildir. Tam tarsine oldukça dikkatli be özenerek yapılması gereken bir işlemdir. Toneri parçalara ayırmanız gerekiyor içeriğini temiz bir silmeniz gerekiyor. Hava tabancası ile tozlardan kurtulmanız gerekiyor.

Firma bu işi gerektiği kadar ciddiye alarak gerek personel konusunda gerekse altyapı konusunda her türlü yatırımı yapmıştır. Örnek verecek olursak firma size dolum tonerde eğer 2000 sayfa alacağınız vazediyorsa bu yaklaşık olarak o kadar olacaktır.

Bunlara ek olarak muadil toner ülkemiz içinde en iyisidir. Zira muadil toner de kazanılan para ülkemizde kalır oysa sıfır tonerler genel olarak yurtdışında gelmektedir. Toner dolumunda veya muadil tonerde kendi esnafımıza fayda sağlarız. Toner dolumlarında binlerce sayfa çıktı almak mümkündür.

En sonunda tekrar temizlenerek test edilmeye geçilmektedir. Gelen her toner testte tabi tutulmaktadır. Testte sadece tonerin çalışıp çalışmadığına bakılmamaktadır. Aynı zamanda yazma kalitesi, kağıdı yakma durumu gibi hassas dengelerde kontrol edilmektedir.

Bunların yanı sıra tonerin içerisine koyacağınız toner tozunun dahi miktarını çok iyi ayarlamak lazım. Yani ilk bilinen yanlışımız toner tozunu tonerin içerisine koyarak bu işlemin olmadığıdır.

Delta Toner Kimdir ?

Delta toner mediciyeköy de toner dolum kartuş dolum, muadil toner, toner sektöründe hizmet vermek için kurulmuştur. Yaptığı işi benimseyen profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Tonerleriniz iş yerinizden veya evinizden alınarak size yine aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Bu işleri kurumsal bir şekilde yapan örnek bir firmadır. Çalışma ortamı nezih düzenli temiz ve hiçbir masraftan kaçınılmadan kurulmuştur.

Bu süreçten sonra toner etrafı hava yastığı gibi olan poşetlere ve sonradan da kutulara konarak yolda herhangi bir kazaya maruz kalmaması sağlanmaktadır. Ve yine size kurye ile gönderilmekte cihazınız üzerinde test edilmektedir. Bu işlemlerin görüntülerini web sitemiz üzerin de paylaşılacaktır.

Yani yanılma payı en fazla  20 – 30 sayfa olacaktır. Delta Toner toner dolumu ve muadil toner hizmetlerine farklı ve profesyonel bir boyut katmıştır. Mutlaka bir çay içmeye bekleriz.

Her şeyden önce hızlı toner dolumu için kuryeniz olması lazım. İşte delta toner bu aşamada ciddi mesafe katletmiştir. Kısaca toner dolumu yapan müşterilerine hizmet vermek için kurye personelleri barındırmaktadır. Yani herhangi bir kurye firması ile anlaşma değil de kendi bünyesinde kurye ekibi oluşturmuştur. İşte bu şekilde çalıştığında delta toner hızlı toner dolum hizmetini sizlere sunabilmiştir. Tabi ki her şeyden önce hizmet gelir.

Size yazıcı acil lazım gerekli ama toneriniz bitti yeni sıfır tonerde almak istemiyorsunuz. O zaman çözüm çok basit arayacaksınız delta toneri sizlere ücretsiz kurye ile toner dolumunu ayağınıza kadar üstelik hızlı toner dolumu ekstra hizmeti ile de sizlere hizmet vermektedir. Kısaca toner dolumu adına ne varsa delta tonerde.

Peki bu şartlarda ne yapmak gerek. Özellikle müşteri açısından bakıldığında çok zor bir durum. Artık önüne her gelen toner doldurduğunu iddia etmektedir. İnternet cafeler , bilgisayarların hepsi ,copy centerler benzeri bir çok iş gurubu toner

Peki gerçekten de hakkı ile dolum yapılıyor mu asıl soru bu. Kesinlikle hakkı ile dolum yapılmıyor. Evinizin yada iş yerinizin altındaki internet cafeci ile daha önce muhatap olmuşsunuzdur. Bu da hali sen toner dolumu yapıyor musun sorusunda tabi ki yapıyoruz. dolumu yapmaktadırlar.

Ancak muadil tonerin ne kadar önemli olduğu anlaşılınca hali ile bu sektöre yatırım yapılmaya başlandı. Hatta bu muadil toner sektörüne ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Ülke ekonomisi için oldukça etkin bir sektör. Unutmayın ki her alınan yeni toner geleceğe zarardır.

Bunun yanı sıra toner dolumun da toner tozunun miktarı ise önemli fazlası boşa gidecek az olduğun da eksik çıktı verecektir. Toner tozu deyip geçmemek lazım bazen lazer yazıcılarımızda çıktı kalitesinde sorunlar yaşıyoruz işte genel sorunlarından başında toner tozu gelmektedir. Toner dolumun da toner tozu oldukça önemlidir.

Bu cevaptan sonra toner internet cafeciye getirilir ve olay biter. İnternet cafecide standartlarına uymadan bilinen bütün yanlışları uygulayarak toner dolumu yapar. Sonrasında ise oluşan yazma sorunlarında işte dolum toner böyle olur der ve geçer.Yıllar geççe bile yazıcılarınızda ilk günkü kaliteyi almanızı sağlar. Yani geleceğe yapacağınız ufak bir yatırım olarak bakabilirsiniz. Muadil toner yeni tonerlerin kullanılmasını engeller zira her kullanılan yeni toner doğaya biraz daha zarar vermemize sebep olur.

Nasıl Çalışır ?

Öncelikle biten veya sorun yaşadığınız tonerinizi evinizden yada iş yerinizden alıyor. İş yerimize gelen tonerler etiketlendirilip gerekli resmi işlemleri yapılmaktadır. Toner dolum merkezine alınan tonerler öncelikle hava üfleme cihazları ile tazyikli hava ile üflenerek temizlenmektedir. Daha sonra temiz bir bez ile silinmektedir. Temizlenmeden önce tonerler sökülmektedir. Sökülen tonerlerin atık hazneleri dahil temizlenmektedir. Sanki sıfır toner imal ediliyormuşçasına işlem görmektedir.

Muadil toner geri dönüşüme kazanılmış tonerlere denir. Yani işi bitmiş düşündüğünüz toneri tekrar tekrar kullanılmasına denir. İlk bakışta sağlıklı gibi gözükmemesine karşın bir çok açıdan kullanıcı ve çevre dostu bir uygulamadır.

Delta toner bu aşamada size muadil toner ve toner dolumun da garantili ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Size yıllarca eşlik edecek yazıcılarınız için altyapı hizmeti sunar. Boş tonerlerinizi tekrar tekrar kullanmanıza olanak sağlar. Ve bu süreçte ilk günkü kaliteyi yakalamanızı garanti eder.

Kaynak: http://www.deltatoner.com/toner-dolumu

Bu yazı Haberler, Kartuş Dolumu, Muadil Toner, Samsung Toner Dolumu, Toner Dolumu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir