Epson Lazer Yazıcılar

Epson Lazer Yazıcılar

 

Epson global olarak Almanya tabanlı bir lazer yazıcı firmasıdır. Lazer yazıcı ve püskürtmeli yazıcılar konusunda oldukça başarılıdır. Firma gerekli altyapıyı kurmuş ve her türlü destek hizmeti ile kullanıcının yanında durmaktadır. Epson lazer yazıcılar toner dolumuna müsaittir. Bu durumda tercih edilebilir. Epson oldukça kaliteli ürünler sergilemişlerdir.  Epson global bir marka olmanın firmaya kazandırdıklarını unutmamak gerekir.

Toner dolumununun ülke ekonomisine etkisi

Elbette ki toner dolumu her açıdan çok daha avantajlıdır. Toner dolumu eğer olmasa idi bu durumda her seferinde yeni toner almamız gerekecekti. Ve bu da toner fiyatlarının malum fiyatlarını daha da artıracaktı. Toner fiyatları genel olarak yazıcı fiyatlarına alternatiftir. Sebebi ise yazıcı firmaları yazıcı satmaktansa toner satmayı daha da çok hedef olarak seçmeleri. Zira bir adet lazer yazıcı sattıktan sonra birden çok toner satılacağını göz önünde bulunduralım. Toner satımı çok daha fazla kar elde etmektedirler. Bu şartlar altında toner satımı lazer yazıcı satımından çok daha avantajlıdır. Toner satışı sadece ihtiyaç durumlarında kullanılmalıdır.  Eğer mecbur değilseniz kesinlikle sıfır toneri tercih etmemelisiniz.

 

Toner dolumu genel olarak hesaplarsak ortalama sıfır tonere göre beşte bir fiyatına temin edebilirsiniz. Sıfır toner çoğu zaman hemen temin edilemeyeceğini de düşünürsek toner dolumu her açıdan çok daha avantajlıdır. Tabi bu size özel durumu bu durumun birde genel olarak bakış açısı var. Her şey den önce  tonerler yurtdışın da gelmektedir. Bu da her gelen toner için ülkemizden para çıkmasıdır. Peki toner dolumun da durum nasıldır elbette ki toner dolumun da para ülkemizde kendi esnafımızda kalacaktır. Bu da ülkemize faydamız olacaktır. Her seferinde çok yüksek meblağların yurtdışına gittiğini düşünürsek bu meblağlar çok ciddi rakamlardır. Toner dolumun da delta tonere güvenebilirsiniz. Delta toner bu işte ayrıca kaliteli hizmet sunmaktadır.  Toner dolumuna farklı bir yaklaşım kesinlikle kaliteli hizmet.

Unutmayalım ki ülkemiz de kalan her kuruş bize kalmış sayılır. Toner dolumu gibi bir kulvarda aslında oldukça yüksektir. Her gün binlerce toner alındığını düşünürsek en uygun toner de bile elde edilecek ülke ekonomisine katkısı 100TL ile 150TL arasında olduğunu düşünün. Bu rakamlarda bile her gün ülkemizden kaç para çıktığını artık siz hesaplayınız. Unutmayın ki ülkemize kazandırdığımız her kuruş geleceğimize yatırım dır. Elbette ki yurtdışında bir şey almayın demiyoruz. Ama alternatifi varsa ve bu alternatif hem size hem ülkemize faydalı ise o zaman elbette ki mantıklı olmalıyız.  http://www.deltatoner.com/epson-yazicilar

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir